Inimesed

Mick Pedaja, Tõnu Timmi ja Anett Kulbin laulavad 50 meetri kõrgusel taevarestoranis 

Toimetas Meisi Volt, 13. juuli 2017 12:53
Dinner in the Sky® Tallinn LIVE 2015 @ Vanasadam / foto: Ardo SäksFoto: Ardo Saks / www.vabaaeg.eu
Laupäeval, 15. juulil Tallinna Vanasadamas nädalaks taevarestorani avav Dinner in the Sky pakub nii maitse- kui ka muusikaelamusi. Sel suvel saavad külalised taevakontsertidel nautida Mick Pedaja, Tõnu Timmi ja Anett Kulbini muusikat. Esmakordselt Dinner in the Sky ajal 50 meetri kõrgusel esinevad Mick Pedaja ja Anett Kulbin ootavad erilisi ja intiimse õhkkonnaga kontserte väga, seda enam, et sellises õhustikus pole nad enne musitseerinud. Taevakontserdid teeb eriliseks see, et sinna mahub vaid 22 kuulajat, kes istuvad ümber artisti. Mick Pedaja peab eelseisvaid kontserte põnevaks väljakutseks, kuna nii kõrgel ei ole ta enne esinenud. Taevakontserdil plaanib ta esitada omaloomingut ning üllatada külalisi ka ühe päris uue looga. “Inspireeriv asukoht annab kontsertidele alati lisanüansi. Kaunid vaated merele ja Tallinna panoraamile loovad õhustiku, millesse minu muusika võiks hästi sobida,” sõnab Mick Pedaja.

Ansambli Wilhelmi solistina tuntuks saanud Anett Kulbin on veendunud, et taevakontserdid on meeldejäävad nii talle kui ka kuulajatele. “Esitlusele tuleb minu minimalistlik ja meloodiline omalooming. Loodan pakkuda väikesele seltskonnale südantsoojendavaid ja meeleolukaid kontserte,” tutvustab Anett Kulbin oma plaane.
 
Muusika kõrval saab taevarestoranile omaselt nautida häid sööke. Toiduvaliku poolest keskendub Dinner in the Sky sel aastal Eesti saarte maitsetele, mida aitavad tutvustada külalisrestoranid Hiiumaalt ja Pranglilt. Külalistel on võimalik maitsta Hiiumaa Ungru Resto ja Prangli Saare-Resto roogasid.
 
Dinner in the Sky ootab huvilisi Vanasadamasse toitu ja muusikat nautima ühe nädala jooksul 15.-21. juulil. Merepäevadega samal ajal toimuv Dinner in the Sky annab võimaluse saada hea ülevaade merepäevadel toimuvast, sealhulgas The Tall Ship Races´i laevastikust, mereparaadist ja ilutulestikust. Rohkem infot restorani kohta leiab kodulehelt.

Samal teemal

14.06.2018
Wilhelmist tuntud Anett Kulbin andis koos NOËP'iga välja uue singli
17.07.2017
ÕHTULEHE VIDEO | Hirme seljatav Mick Pedaja võttis vastu põneva otsuse
17.07.2017
ÕHTULEHE VIDEO | 45 meetri kõrgusel einestanud Maia Vahtramäe elu hirmud ei kammitse
17.07.2017
GALERII JA VIDEO | Dinner in the Sky taevarestoran tõstab nii kõrgele kui ulatub tuletõrje