Inimesed

Beyoncé mees tunnistab truudusetust: “Meie suhe ei olnud 100% tõele rajatud.” (2)

Õhtuleht.ee, 11. juuli 2017 12:45
Kuulus paar tänavu veebruaris. Foto: Christopher Polk
Räpimogul Jay Z tunnistab tema uue albumiga kaasnevas videos, et tema ja Beyoncé Knowlesi armusuhe hakkas avalikkuse ees mõranema.

 47aastane muusik ja ärimees, kes abiellus Knowlesiga üheksa aastat tagasi, möönis, et suhete klaarimine oli tema elu raskeim ülesanne.

Samal teemal

“Ehitasime üles suure ja kauni suhte nagu häärberi, mis ei rajanenud 100% tõele ja hakkas mõranema,” vahendab Daily Mail Jay Z sõnu. “Hakkasid juhtuma asjad, mida avalikkus nägi”, rääkis räppar – ilmselt viitas ta omaaegsele liftiintsidendile, mil Beyoncé õde Solange Jayd hotelliliftis Beyoncé vaikival nõusolekul rusikatega tagus. Toona sahistati, et see oli reaktsioon mehe kõrvalehüppele.

Nüüdseks on paari esiktütrele Blue Ivyle (5) lisandunud kaksikud Sir ja Rumi. Jay räägib Tidalis avaldatud videos, et on langetanud otsuse – tema elu ei tohi olla võlts.

Kui Beyoncé vihjas oma visuaalalbumil “Lemonade” oma mehe truudusetusele, siis uue plaadi “4:44” nimiloos palub Jay temalt andestust.

“Ma ei tea, mida ma teeksin, kui mu lapsed sellest teada saaksid,” kõlavad räppari laulusõnad. “Kui nad mind enam vanamoodi ei vaataks, sureksin ilmselt häbisse. Mida sa kellega tegid? Mis kasu on ménage a trois’st, kui sul on hingesugulane, sa riskisid sellega Blue pärast? Palun vabandust, sebin tihti naistega. Selleks, et seda kõike läbi naise silmade näha, oli vaja lapse sündi.”

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee