Müstika

Kuidas elada õnnelikku elu ja millised kristallid toetavad sisemise rahu saavutamisel? 

Kristallihaldjad, 7. juuli 2017, 16:08
Foto: PantherMedia / Scanpix
Kristallihaldjate keskuse looja ja kristalliterapeut kristallihaldjas Evelin Veismann jagab kasulikke nõuandeid, kuidas elada õnnelikku elu ja millised kristallid on selles osas kasulikud.

Inimese teekonna peamine eesmärk on väga lihtne: elada õnnelikku elu. "Mida peidavad endas need kaks lihtsat sõna? Et olla õnnelik, on vaja iseendaga rahul olla, ennast väärtustada ning väga olulised on ka inimese sisemine rahu ja tasakaal. Olla endaga rahul ehk olla enese parim sõber igas situatsioonis, nii heas kui ka halvas. Inimese igapäevaseks mantraks võiks kõlada: “Mina olen väärt õnne, rõõmu, küllust, armastust ja kõike imelist, mida elu mulle pakub.”" selgitab Evelin Veismann.

Samal teemal

Ta toonitab, et sisemine rahu ja tasakaal väljenduvad selles, et inimene jääb rahulikuks igas eluhetkes ja suudab täisväärtuslikult mõelda, analüüsida oma mõtteid ning tegusid. "Ükskõik, mis elu toob, jääb ta ikkagi oma keskmesse ja positiivseks. Inimene usaldab elu ja lubab asjadel kulgeda, ei hoia kramplikult kinni mitte millestki," lisab Veismann.

Eneseväärtustamise ja iseendaga rahulolu suurendamiseks ning sisemise rahu ja tasakaalu saavutamiseks on Evelin Veismanni sõnul vväga head kaaslased kristallid. "Tegelikult leidub igas kristallis õnneliku elu suurendamise energiat," sõnab ta.

Järgnevalt toob kristallihaldjas välja, millised kristallid millistes situatsioonides abistavad.

Eneseväärtustamise suurendamiseks soovitan roosat kvartsi, mangano kaltsiiti või fuksiiti.

Praktiline nõuanne! Kui on vaja kiirelt emotsioone rahustada ja korrastada, siis vali välja kaks roosa kvartsi kristalli. Istu rahulikult sirge seljaga, jalad maad toetamas ja võta mõlemasse peopessa roosa kvarts. Seejärel sule silmad, hinga sügavalt nina kaudu sisse ja suu kaudu välja ning tunneta, kuidas rahu- ja tasakaaluenergiad tulevad sinusse.

Tasakaalu ja rahu saavutamiseks soovitan eelkõige rohelist, sinist ja lillat värvi kristalle. Väga hea rahukivi ja tasakaalustaja, mis tekitab ühtlasi õnnetunnet, on lepidoliit. Kuna lepidoliit sisaldab liitiumi, peetakse teda looduslikuks rahustiks ehk antidepressandiks. See leevendab paanikahooge, närvilisust, masendust ja unetust, tuues tagasi rõõmu ja hea une.

Emotsioonide tasakaalustajad, sisemist rahu toovad ja südames elamist toetavad kristallid on roheline aventuriin, akvamariin, amasoniit ja krüsokolla.

Tasakaalustajad, kaitse- ja uute alguste kivid on labradoriit ja serpentiin.

Võimsad tervendajad ja kaosest korda loovad kivid on fluoriit ja küaniit.

Sügava meelerahu ja isiklikud väekivid on lapis lazuli ehk lasuriit ja larimar.

Rahustava ja harmoniseeriva toimega ning mõtteselgust toovad on ametüst ja sinine pitsahhaat.

Meeleolu ja enesehinnagu tõstmiseks sobib oliviin

Taevaliku rahu kiviks peetakse sinist topaasi. Suurendab õnnetunnet ja toetab soovide täitumisel.

Meele ja ärrituse rahustajad ning head maandus- ja elujõudu andvad kivid on verekivi ehk heliotroop ja sammalahhaat.

Võimas heaolu tervise ja harmoonia looja on smaragd, mis ühendab mõistuse ja südamehääle.

Kuidas kive hoida?

Välja valitud kristalli võiks võimalikult enda keha läheduses hoida ja seda igapäevaselt, näiteks kanda kaelas auguga kivi või ripatsit, samas sobib hästi ka käevõru kandmine. Miks mitte panna lihtsalt ka taskusse või rinnahoidja vahele lihvitud kivi.

Kristallihaldjate põnevate tegemistega saab end kursis hoida Kristallihaldjate kodulehel, Facebookis või külastada Kristallihaldjate keskust ja kristallipoodi Nõmmel aadressil Jaama 1a. Oled armastusega oodatud!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee