Tanel Padar Blues Band esines ÕllesummerilFoto: Robin Roots
Liisa Mugra 7. juuli 2017 14:36
Eilsel Õllesummeril andis oma kontserdi Tanel Padar Blues Band ning raju kontsert sai ka eriti vägeva lõpu, kui Padar võttis esireas kaasa elavalt Kristelilt tema telefoni ning tegi video, kus lõid kaasa ka tema bändikaaslased.

Täpsemalt esitas Tanel Padar Blues Band oma viimast lugu pärast publiku tagakutsumist ja sellega läks ikka väga ägedaks rokkimiseks laval. Tanel ja bänd möllasid täiega ja rahvas huilgas ja elas täiega kaasa. Paljud filmisid oma telefonidega seda möllu ja ühel hetkel kummardus Padar lava ees videot tegeva piiga juurde, võttis tolle telefoni ja filmis ise edasi kõike, mida laval muusikud tegid - nad kõik andsid oma pillidest sinna videosse viimast ja ütlesid midagi juurde, räägib üks kontserdi külastajatest.

Õnnelikuks naiseks osutus Kristel, kelle sõnul ta teadis, et see on väärt bänd ja eilne kontsert oli võimas. „Tunne oli sama uskumatu, kui see kontsert ise. Tanel ilmselt ongi selline üllataja “ rõõmustab ta video üle. Veel lisab ta, et see on väga äge, kõik muusikud on ilusti pildis ja laulavad kaamerasse ning klipp on kindlasti suure väärtusega: „Ilus mälestus jääb.“

„Ma olen enne ka olnud kontserditel, kus juhtub asju, mida ei oska ette arvata, näiteks kui Ott Lepland, Tanel Padar ja Jalmar Vabarna „Vallatute vestide“ tuuril olid, juhtus seal ka asju, mis ei olnud väga kokku lepitud,“ lisab naine ootamatu üllatuse kohta.

Kristel on üks õnnesärgis sündinud naine ja sellised vapustavalt ootamatuid seiku on veel. Ta meenutab rõõmuga: „Taneliga seoses tuleb meelde kohe, et „Vallatute vestide“ tuuri ajal saime lapsega juba enne ühe kontserdi algust võimaluse autogrammi küsida ja rääkida nendega. Mu laps ühel hetkel tahtis ka midagi küsida Tanelilt, aga kogemata ütles hoopis Jalmar Padar. Hiljem kontserdi ajal Tanel meenutas lustakalt seda seika.“

Naine on suur eesti muusikute austaja ning ka Ott Lepland on üks tema suurtest lemmikutest. Ta kuulub ühte Oti fänniklubisse, mis on kasvanud rahvusvaheliseks: seal on inimesi ka näiteks Hispaaniast, kes tulevad Eestisse Oti kontserdile.