Inimesed

VIDEO | Kas teadsid, et Jüri Homenja ei tarbi alkoholi ei juba 24 aastat! (35)

Anu Saagim, 6. juuli 2017, 17:15
Jüri HomenjaFoto: TEET MALSROOS
"Suvestuudios" küsis saatejuht Kadri Aavik oma kolleegilt Kristiina Võsult: "Kelle kohta öeldakse: pead ikka julge mees olema, kui lased oma naise üksinda Kannu Kõrtsi muusikat kuulama!"?

Kadri tunnistas, et muidu ei teaks, aga olemasoleva teadmise aluseks on see, et stuudios istub laulja Jüri Homenja. 

Kristiina esimene uudis oli samuti põrutav: väidetavalt Emori uuringule toetudes käivat saatekülalist Homenjat kuulamas Paide ilusaimate soengutega vallalised mehed! Jüri oli sellest väitest loomulikult segaduses ja vastas selle peale, et mehed käivad teda kuulamas küll, aga Paides käib ta harva. 

Siis tulid jutuks laulja põhimõtted ja Jüri Homenja tunnistas, et kuigi on parem, kui laulja on ka sõnade ja muusika autor, siis tema on vaid laulja, mitte helilooja ja luuletaja, ning kõige tähtsam on see, et laul oleks ilus. 

Jüri HomenjaFoto: ALDO LUUD

Saates sai muuseas teada veel ka seda, et Homenjal on hambaarsti diplom, kuigi laulja oma sai ta juba seitse aastat varem, ning et alkoholi ei tarbi mees juba 24 aastat. Vau! Oled meile eeskujuks! 

Vaata meeleolukat intervjuud! 

Samal teemal

28. veebruar 2019, 10:41
Jüri Homenja avastas karge hobi: igal talvel enne seda köhisin nii raskelt, ainult antibiootikumidega sain lahti sellest
16. august 2017, 19:14
VIDEO | Mis imevidin see eRatas on?
13. juuli 2017, 14:23
VIDEO | Vinge tantsulaager, mis paneb noored nutitelefonid nurka viskama
8. juuli 2017, 21:20
VIDEO | Tauri Anni: ma ei ole odavam kui mu isa Toomas!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee