Inimesed

VIDEO | Kas teadsid, et Jüri Homenja ei tarbi alkoholi ei juba 24 aastat! (35)

Anu Saagim, 6. juuli 2017 17:15
Jüri HomenjaFoto: TEET MALSROOS
"Suvestuudios" küsis saatejuht Kadri Aavik oma kolleegilt Kristiina Võsult: "Kelle kohta öeldakse: pead ikka julge mees olema, kui lased oma naise üksinda Kannu Kõrtsi muusikat kuulama!"?

Kadri tunnistas, et muidu ei teaks, aga olemasoleva teadmise aluseks on see, et stuudios istub laulja Jüri Homenja. 

Kristiina esimene uudis oli samuti põrutav: väidetavalt Emori uuringule toetudes käivat saatekülalist Homenjat kuulamas Paide ilusaimate soengutega vallalised mehed! Jüri oli sellest väitest loomulikult segaduses ja vastas selle peale, et mehed käivad teda kuulamas küll, aga Paides käib ta harva. 

Siis tulid jutuks laulja põhimõtted ja Jüri Homenja tunnistas, et kuigi on parem, kui laulja on ka sõnade ja muusika autor, siis tema on vaid laulja, mitte helilooja ja luuletaja, ning kõige tähtsam on see, et laul oleks ilus. 

Foto: Jüri Homenja (ALDO LUUD)

Saates sai muuseas teada veel ka seda, et Homenjal on hambaarsti diplom, kuigi laulja oma sai ta juba seitse aastat varem, ning et alkoholi ei tarbi mees juba 24 aastat. Vau! Oled meile eeskujuks! 

Vaata meeleolukat intervjuud! 

Samal teemal

28.01.2019
Jüri Homenja avastas karge hobi: igal talvel enne seda köhisin nii raskelt, ainult antibiootikumidega sain lahti sellest
16.07.2017
VIDEO | Mis imevidin see eRatas on?
13.06.2017
VIDEO | Vinge tantsulaager, mis paneb noored nutitelefonid nurka viskama
08.06.2017
VIDEO | Tauri Anni: ma ei ole odavam kui mu isa Toomas!