Film

Tšeki seda! "Klassikokkutulek 2" otsib taustanäitlejaid (5)

Merilyn Närep, 6. juuli 2017, 13:36
Foto: Alar Truu
2018. aasta veebruaris kinno jõudev “Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused” on taustanäitlejate otsinguil. Tingimuseks on, et oled vähemalt 21-aastane.

Ago Anderson "Klassikokkutuleku" esilinastusel.Foto: Alar Truu

Samal teemal

Filmi ühe peaosatäitja sõnul on taustanäitlejatel väga oluline roll. “Võib-olla peavad 10 korda ühte ja sama asja tegema, aga nad teevad seda loomulikult ja tekib parem kujutus filmist,” rääkis Ago Anderson, mis arvab tema taustanäitlejate rollist. “Filmil on kohe sisu. Ei saa minna kaameraga tavakohvikusse – tähtis on riietus, inimesed, keda nähakse, asi, mida tehakse jne.” Ago soovitab kõigil kandideerida, kel on huvi filminduse ja näitlemise vastu. Saab näha telgitagustesse ning miks ei võiks väike taustaroll avada ukse tõeliste näitlejate maailma.

Klassikokkutulek on film, kus kooli lõpetamisest on möödas 25 aastat ja kolm klassivenda asutavad end vastumeelselt kokkutulekule. Mart, Toomas ja Andres on üsna tavalised tublid ja toredad mehepojad, kelle elus on kõik pealtnäha korras, aga ometi on eredaimad unistused jäänud kas täitmata või vajunud kaugele unustuse hõlma. Et ennast argirattast korraks välja tõmmata, otsustavad semud üritusele eelneval nädalavahetusel linna peale minna ja tunda end taas 18-aastastena. Ometi on maailm aastatega kõvasti muutunud. Pole midagi naljakamat keskealistest meestest, kes püüavad meeleheitlikult olla nooremad kui kere kannatab. Pole seega sugugi üllatav, et Tallinna ööelus toimub tol õhtul nii mõndagi piinlikku.

Kandideerida saab, kui klikid SIIA.

5 KOMMENTAARI

3
3 laadatola 9. juuli 2017, 08:17
Neid kolme ei saa küll näitlejateks pidada. Malmstein OLI NÄITLEJA. Ago on alla keskmise kloun ja see ruberoidide luuletuste karjuja pole kunagi näitlejataolinegi olnud.
p
Priit 8. juuli 2017, 10:49
Mõttetu film. Esimeses osas käis terve film ainult mingi kubemete ja karvade ümber, huumorit polnud ollagi. Nüüd tehakse veel teist osa ka. Enam ei oska eestlased ka filme teha.
Loe kõiki (5)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee