Foto: Tairo Lutter
Geidi Raud 4. juuli 2017 18:26
Õhtulehe lugeja muretses, et kui Kanal 2 astub vabalevist välja, siis ei ole tal enam võimalik teleri ees lotopiletilt võidunumbreid maha kritseldada, sest tasulise operaatoriga ei soovi ta liituda. Kas Eesti Loto plaanib jätkata lotosaate näitamist samas telekanalis?

AS Eesti Loto turundus- ja müügidirektor Annely Luikmel kinnitas, et "Suure lotokolmapäeva" näitamiseks on valitud kanal, mis pakub piisavalt suurt vaatajate hulka ning annab võimaluse ka reklaamipauside ajal tooteinfot edastada.

"Vabalevist lahkumine on telekanali enda majanduslik otsus, millesse meil ei ole põhjust sekkuda. Usume, et kahe tugeva erakanali vabalevist lahkumise tulemusena peab vähemalt osa senistest vabalevi vaatajatest põhjendatuks mõne teleoperaatoriga liitumist selleks, et nende kanalite jälgimist jätkata," rääkis Luikmel.

Ta lisas aga, et kui Kanal 2 vaatajate hulk peaks siiski oluliselt langema, peab Eesti Loto uuesti kaaluma, kas firma "senised prioriteedid on piisavalt põhjendatud või mitte". 

1. augustil lahkuvad vabalevist eratelekanalid Kanal 2 ja TV3, mis puudutab 65 000 perekonda. Need, kes tahavad lemmiksaateid edasi näha, peavad sõlmima sideoperaatoritega tasulise lepingu. 

Maainimestel, kelle kodudeni kaablid ei ulatu, jääb vaid paar valikuvarianti: kas liituda Starmani või Viasatiga. See tähendab aga lisakulutust.

Samal teemal

Kommentaarid  (48)

faaaaaantaaastiline 5. juuli 2017 14:43
ma arvan et see oleks kanalioperaatoritele halvaks üllatuseks kui vähe on tegelikult põhjuseid et neid vaadata, ma ei vaadanud kumbagi ka tasuta. ma arvan et enamus telekasõpru vaatab neid sellepärast et need on miinimum 6kanali paketis. sama hea miks ma kunagi elõvilt telkut ei võtnud - sest miinimum tasu oli 2€ millest keelduda ei saanud ja selle sees olid need kanalaid. miks ma oleks pidanud maksma 2€ asja eest mida ma ei taha, ei vaata v mis oli tasuta s.t mammut reklaamipauside hinnaga
oi 5. juuli 2017 14:27
ja ei näegi enam siis saatejuhi moosist feissi vä? bingoga nüüd lein vä? kurb ,tunnen kaasa :(
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS