Inimesed

KUULA | Getter Jaani uus singel valmis riidekapis (3)

Toimetas Meisi Volt, 3. juuli 2017 12:46
Getter Jaani uus singel valmis riidekapisFoto: Galina Deinega Photography
Getter avaldas plaadifirma Universal Music Baltics alt uue singli “Something Good”. 

“Something Good” sündis Eesti Laulu Akadeemia laulukirjutajate laagris, koostöös muusikutega Kaspar Kalluste, Getter Jaani ja Rootsist pärit laulukirjuta Cassandra Ströbergiga.

Getter räägib uue loo sünnist: “Olen tõeliselt tänulik, et sain osa laulukirjutajate laagrist ja sain tutvuda lähemalt erinevate muusikutega nii Eestist kui ka välismaalt. Lugu "Something Good" valmis koostöös Kaspar Kalluste ja Rootsist pärit laulukirjutaja Cassandra Ströbergiga. Kohe ruumi sisenedes oli meil omavahel hea klapp. Salvestasime loo riidekapis- katsime kapi patjade ja tekkidega, et vältida üleliigset müra ja kaja. Mulle meeldis, kuidas Cassandra suutis minus midagi uut välja tuua ja oskas õigetele nuppudele vajutada.”

Getter Jaani uus singel valmis riidekapisFoto: Galina Deinega Photography

Samal teemal

Noorteiidolist on saanud Eesti üks tuntumaid persoone ja edukamaid artiste. Getteri muusikat on digikanalites kuulatud juba üle 20 miljoni korra! Getter on ka Eestis üks enimjärgituim muusik, omades sotsiaalmeedias kokku üle 100 000 jälgija.

Getteri tähelend algas 2009. aastal “Eesti otsib Superstaari” telesaatest. Selle saate ajaloo noorima finalistina jäi ta silma kui särav päikesetüdruk ning oli kohtunike ja televaatajate suureks lemmikuks.

Järgmisel aastal  alustas Getter koostööd agentuuriga Moonwalk ning juba kevadel ilmus esimene EP “Parim Päev”. Samanimelisest debüütsinglist sai aasta üks mängitumaid raadiohitte Eestis. Loo produtseeris Sven Lõhmus. 

Tänaseks on Getteril ilmunud neli albumit, millelt avaldatud singlid on saanud suurteks raadiohittideks.

Kuula singlit SIIT.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee