Inimesed

Toomas Anni, Fixi Viljo ning Suveniiri Rein lähevad koos juubelituurile 

Anu Saagim, 30. juuni 2017 11:03
Toomas Anni, Fix`i Viljo ning Suveniiri Rein lähevad koos juubelituurile
Mitmed Eesti tuntud artistid on äsja tähistanud oma juubeleid ning otsustanud eeloleval suvel asuda koos suvetuurile, mis toimub erinevates Eestimaa paikades 5. juulist 16. juulini.

Tuntud muusikutest juubilarid, kes suvetuuril „Suve suur juubelituur“ üles astuvad, on sooloartist Toomas Anni (50), Fixist tuttav Viljo Tamm (60) ning Suveniiri üks eestvedajatest Rein Kurg (60). Lisaks nimetatud ümmargusi tähtpäevi tähistanud härrastele on lavalaudadel isa Toomast assisteerimas Tauri Anni ning abikaasat Reinu Sirje Kurg.

Samal teemal

Rein Kurg ütleb, et tema ja abikaasa Sirje on nagu ühine kaubamärk "Suveniiri" nime all ning nad esitavad vanu hitte ja juba tuttavaid lugusid. "Need on ilusad ja meloodilised laulud, mis meenutavad noorust ja tekitavad nostalgiat," seletab ta. "Ootame kõiki, kellele selline muusika meeldib, vanemat põlvkonda ennekõike, ja miks mitte ka noori."

Tuur ongi kolme muusiku juubelite jätkuks, koos ollakse juba esinenud möödunud aasta 12. oktoobril Salme Kultuurikeskuses, mil tähistati kontserdiga ühiselt oma tähtpäevi. 

Ka Viljo Tamm lubab esitada läbilõike oma vanadest hittidest ning ootab kontsertidele kõiki inimesi, kellel tema lood on hinges. Toomas ja Tauri Anni kavatsevad esitada neid rahvale üldtuntud lugusid, mida nad koos on juba palju kordi laulnud, ja mis meeldivad nii neile endile kui kuulajatele. "Kindlasti on nende hulgas "Me tuhat ja üks ööd" ning "Nii kuis üks pääsuke", samuti minu "Kiirteel,"" lubab Tauri Anni.

Tuuri kontserdid toimuvad 5. juulil Toila Laululaval, 6. juulil Aravete Kangrumäe Laululaval, 7. juulil Tõrva Tantsumäel, 9. juulil Märjamaa Laululaval, 13. juulil Elva Lauluväljakul, 14. juulil Võru Kandle Aias, 15. juulil Pärnu Kentuki Pubis ja 16. juulil Põltsamaa Lossihoovis.

Piletid on müügil Piletilevis! 

Samal teemal

30.05.2017
VIDEO | Eesti mees, kes tõusis ratastoolist ja jõudis kulturismis maailmameistri tiitlini
28.05.2017
VIDEO | Ohoo! Sepo Seeman õpetab golfi mängima
28.05.2017
VIDEO | Tuntud performance-kunstnik Al Paldrok Noblessneris: ära tarbi, loo ise!
19.05.2017
VIDEO | Airi Vipulkumar Kansar: kui laval saavutatakse sära ja kuulsus, siis järgnevad vaimsed otsingud Indias