Inimesed

Kas Kaljulaidi garderoob on valmis Euroopa Liidu Nõukogu eesistuja rolliks? (153)

Anu Saagim, 30. juuni 2017 04:00
EESISTUMISEKS VALMIS: President Kersti Kaljulaidi esialgne range euroametniku stiil on asendunud õrnalt naiseliku ja esindusliku kuvandiga. Foto: Annika Haas / VPK

Eesti on esimest korda Euroopa Liidu Nõukogu eesistuja rollis. Eesistujariigi ülesanne on korraldada Euroopa Liidu Nõukogu istungeid ja töörühmade tööd – juhatada loendamatul arvul istungeid ja nii pidulikke kui ka vähem pidulikke kohtumisi. Pisike Eesti on justki suurendusklaasi all ja erilise tähelepanu all on kindlasti meie president Kersti Kaljulaid. Kas oleme valmis? Kas näeme välja piisavalt head, et Euroopa tähelepanu pälvida või peame häbi pärast maa alla vajuma?

Olete kindlasti nõus, et Eesti esimese naispresidendi stiili asjus meil kriitikaks põhjust ei ole. Kersti Kaljulaid on moe vallas reageerinud üllatavalt kiiresti ja adekvaatselt. Hallist kontorihiirest on tänu suurepärastele nõuandjatele saanud täiesti omanäoline stiiliikoon.

Riigipea hindab lihtsaid lõikeid, selgeid toone, mugavust ja Eesti disaini. Värvipalett on tegelikult päris lai – ametiaja algul ehk rohkem silma jäänud siniste toonide kõrval on proua presidendi lemmikuteks saanud telliskivipunane, puudriroosa ja sõjaväeroheline. Ühevärviliste kostüümide kõrval on mängu tulnud ka rohkem mustreid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.09.2017
KUIDAS MEELDIB? Urmas Vaino näeb välja nagu uus mees!
14.08.2017
Ivo Nikkolo disainimeeskonnaga liitub ERKI moesõu võitja
08.08.2017
GALERII | Ivo Nikkolo värske sügistalvine kollektsioon keskendub meeltele ja kogemustele
03.07.2017
President Kaljulaid avastas suhtlusvõrgustiku rõõmud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee