Inimesed

"Lohetätoveeringuga tüdruku" staar suri vähki 

Katrin Pauts, 29. juuni 2017 04:00
Üks tuntumaid Rootsi näitlejaid Michael Nyqvist suri salaja põetud kopsuvähki, millega võitles vapralt terve aasta. Raskest haigusest teadsid vaid Nyqvisti lähedased, sestap tuli tema surm ka filmimaailmale ootamatult. Foto: AFP / Scanpix

Filmimaailma on rabanud ootamatu kurb uudis – "Lohetätoveeringuga tüdruku" üks peaosatäitja Michael Nyqvist suri kopsuvähki, millega oli ligi aasta võidelnud. "Kahtlustasime küll, et ta pole päris terve ja olime väga mures," avaldas üks tema sõber. Näitleja eelistas hoida oma diagnoosi vaid lähedaste ja valitud sõprade teada.

Teade 56aastase Michael Nyqvisti surmast jõudis avalikkuseni teisipäeva hilisõhtul. Ametlikus pressiteates antakse nappi infot, et näitleja suri 27. juunil pärast lühikest haigust oma lähedaste keskel. Surma põhjuseks öeldi aasta tagasi diagnoositud kopsuvähk.

Rootsi meediale on Nyqvisti sõbrad väitnud, et staar võitles oma haigusega visalt ja talle anti vahepeal ka tervenemislootust. Tema tervis olevat väga kiiresti halvenenud alles viimastel kuudel.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.06.2018
VAATA TREILERIT: „Krooni“ tähest sai lohetätoveeringuga Lisbeth Salander
21.07.2017
Malmö kesklinna parklas põles auto, haiglasse viidi üle 20 inimese

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee