Inimesed

Hard Rock Laagri jõulise avalöögi teeb oma bändiga Kristjan Rabi (1)

Toimetas Meisi Volt, 28. juuni 2017 16:40
Psychiatric Ward on tuntud eelkõige oma jõuliste riffide, torkavalt terava sõnumi ja positiivse lavaenergia poolestFoto: Maris Savik
Juba ülehomme saab alguse järjekorras 16. Hard Rock Laager, mille avamise au on sedapuhku kodumaistel tegijatel bändist Psychiatric Ward. 

Tänaseks üle kümne aasta tegutsenud Psychiatric Ward on tuntud eelkõige oma jõuliste riffide, torkavalt terava sõnumi ja positiivse lavaenergia poolest.

Samal teemal

“Hard Rock Laagri avamine on meie jaoks suur au. Vastutame ju selle emotsiooni eest, mille külastajad esimesena saavad,” räägib bändi solist Kristjan Rabi, kes kinnitab, et tegelikult antakse endast laval eranditult alati kõik, mis vähegi anda on!

Psychiatric Ward astub sel suvel lavale kokku kolmel korral ja seda kõigest ühe nädala jooksul. Kohe Hard Rock Laagrile järgneval esmaspäeval astuvad mehed koos Kanadast pärit Three Days Grace'ga üles Pirita kloostri varemetes ja tihe nädal saab lõpu Amme Rocki festivalil. 

Bändi graafik on selliseks kujunenud seetõttu, et uut materjali on juba omajagu kogunenud ning esinemistelt kogutud energiaga on hea suvestuudiosse ära kolida ja selle materjali kallal agaralt tööle asuda. 

Möödunud aastal avaldas Psychiatric Ward kogumikalbumi “After X”, mis on täispikkuses saadaval ka Spotifys. 

Samal teemal

11.07.2017
TV3 VIDEO | Suvesangar Kristjan Rabi käis autoga üle katuse
30.06.2017
ÕHTULEHE VIDEO | Kristjan Rabi bänd Psychiatric Ward: kõige hevim asi oli kaine peaga esinemine!
30.06.2017
Pitsikeskuse naised kudusid 19 sallimustrit Rock in Haapsalu staaridele
29.06.2017
HARD ROCK LAAGRI ERISAADE | Päev peakorraldajaga: milliseid katsumusi toob festivaliks valmistumine?