Räppar MetsakutsuFoto: Facebooki kuvatõmmis/facebook.com/mmkutsu/
Toimetas Maily Mau 28. juuni 2017 11:42
Räppar Metsakutsu, kodanikunimega Rainer Olbri kutsus sotsiaalmeedias kõiki üles olema jaanipäeval kaine. Nüüd kirjutab mees Facebookis, et on õnnelik, et väga paljud otsustasid karsked jaanid ette võtta just tänu sellele üleskutsele.  

Metsakutsu kirjutas Facebookis: "Ebamaine kogus tagasisidet minu väikesele üleskutsele jaanipäeval alkoholi mitte tarbida. Rets ikka, mida on võimalik tänapäeval sotsiaalmeedias teha. Suuuuuur aitäh kõigile!"

Kõlama on jäänud küsimus, et miks ma sellise üleskutse tegin. Raadioeetris välja käidud teooria, et olen joodik, kes sai jaanipäevaks antibiootikumid peale ning ei saa juua ja tahan nüüd terve Eesti Vabariigi oma piinadele kaasa elama panna on õrnalt vale. Olen kaine olnud terve oma elu. Olen maitsnud erinevaid alkoholisisaldusega jooke ja tean täpselt, mis joogid mulle ei meeldi - need, milles on alkohol sees. Olen elus näinud väga lähedalt, lähemalt kui kõik need kurjad alkohoolikud kokku, mis alkohol inimestega teeb ja kuidas mõjutab teisi nende ümber, nii-et tean väga hästi, millest ma räägin. Ka reklaami põhjuseks pidada on vale, sest üleskutse fookuses oli sõnum. Paar pudelit enda lemmik käsitöölimonaadi, tahtsin ära anda selleks, et motiveerida inimesi oma kainelt veedetud jaanipäevast siia kirjutama. Tasuta limps on kommentaariumis osalemise eest tore boonus ja mul on hea meel, et saan seda jagada. Raha? Ma ei saanud selle mõtteavalduse eest mitte kellegi käest mitte ühtegi senti. Sain vastutasuks joodikute vihakirjad ja üli suure hulga positiivseid emotsioone! Õnnelik ja motiveeritud eestlane on parim vastutasu ühe pisikese postituse eest sotsiaalmeedias."

Samal teemal

Kommentaarid  (7)

to, "olen pannud tähele" 29. juuni 2017 17:01
Kust siis alkohoolikud sinu arust tulevad? ka nemad arvasid, et on tugevad. Paljud on nii arvanud ja lõpuks tasapisi lõksu jäänud. Austan väga selliseid noori, nagu Metsakutsu, kes julgevad öelda, et ei joo ja kutsuda ka teisi elama normaalse ajuga.
Kas 28. juuni 2017 18:25
Jaanipäeva tagasi keerata ei saa? Tahtsin ka karske ja kaine olla aga läks veel hullemini kui alati. Kas saaks teise katse?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS