Inimesed

VIDEO | Urmas Eero Liiv "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" uuest hooajast: me ei uskunud, et teeme seda korra veel!  (22)

Anu Saagim, 27. juuni 2017 16:18
Intervjuu Prooviabielu-Heleniga tegi Anu Saagim
Palju õnne Urmas Eero Liiv, nõidade võidusõit sai taas avapaugu ehk siis "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" uus hooaeg jõuab TV3 ekraanile juba sügisel.

Urmas Eero: ausalt öeldes ma poleks mitte kunagi uskunud, et me teeme seda korra veel Eestis. Miks? Sest Eesti on väike. Aga järsku tuli huvilisi nii palju, et midagi ei jäänud üle, kui uus saade teha. Miks me peaks käe ette panema? Meie otsime ju imesid! 

Eesti Selgeltnägijate Tuleproovi casting Tags: Eesti Selgeltnägijate Tuleproov, Mustpeade maja, katsed Foto: Martin Ahven

Tõepoolest, "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" casting on kohale toonud väga palju osalemissooviga nõidasid-selgeltnägijad. Kohal on isegi Prooviabielu-Helen, teise hooaja võitnud tervendaja Antonina tütar Ester, Tartu legendaarne DJ Ervin Hurt, jpt. 

Urmas Eero: kas teadsite, et Prooviabielu-Helen on suur kaardipanija, aga see tuli hoopis hiljem välja? Ja nüüd ta tuligi ennast proovile panema. 

Sina ikkagi kutsusid ta saatesse?

Jah, loomulikult! Kui tuli välja, et ta on maagiliste võimetega supertüdruk, siis tegin isiklikult talle ettepaneku. Samas ütles Helen, et ta on juba ka ise ammu tahtnud selles saates osaleda, aga pole julgenud. Mina ütlesin, et ära karda. 

Kallis Urmas Eero, tahad ma olen selgeltnägija? Ennustan, et Helen jõuab igatahes kümne valitu hulka ja saatesse, sest ta on nii värvikas persoon.

No kuule, see oleks küll puhas korruptsioon! Vaatame ikka kuidas tal täna katsed lähevad. Üks asi on kaarte panna ja teine asi on valikuvoorus ülesandeid lahendada. 

Palun räägi pisut lähemalt castingust ja esimesest valikuvoorust. 

Kes on läbi aegade olnud sinu lemmiknõid?

Pean hästi tugevateks tegijateks kahte naist: eelmisest aastast Jelenat ja kunagistest kaugetest aegadest üht vene vanamutti Vashtarat. Viimane kukkus küll saatest välja, aga ta oli imeline!

Millal saade eetrisse jõuab? 

Pole palju kannatada, vaid mõni kuu. 

Samal teemal

03.09.2017
GALERII | Vaata, kes osalevad tänavu „Eesti selgeltnägijate tuleproovis“!
03.09.2017
ÕL VIDEO | „Eesti selgeltnägijate tuleproovis“ osalev endine sõjaväelane: nägin sõjas olukordi ette ja see päästis mu elu
29.05.2017
Ilona Kaldre: mul pole lähedasi sõbrannasid. Kõigist on saanud minu kliendid!
28.05.2017
VIDEO | Ilona Kaldre: selgeltnägemise anne pole müts, mille õhtul koju tulles varna viskad