Inimesed

Sofia Rubina võitis Venemaa telesaates 300 000 rubla! (2)

Katharina Toomemets, 22. juuni 2017 04:00
TELEVISIOON MEELDIB: Sofia ütleb, et pärast seda, kui ta kolm aastat tagasi osales Venemaa versioonis saatest «The Voice», tahtis ta end veel proovile panna ja midagi televisioonis teha. Nüüd oli tal selleks võimalus saates «Pobeditel». Foto: Kuvatõmmis

Lauljanna Sofia Rubina-Hunter pistis Venemaa laulusaates "Pobeditel" taskusse kopsaka auhinnaraha – 300 000 rubla ehk veidi üle 4500 euro. "See summa ei ole üldse mitte väike, mõne inimese jaoks on see mitme kuu palk," rõõmustab Sofia. Võidu­summa abil kavatseb ta täita oma unistuse: "Minu unistus on uus plaat ja selle rahaga saab juba hakata salvestama."

Saade "Pobeditel" ("Võitja"), kus Sofia (31) osales, on Vene versioon Ameerika tele-show’st "The Winner Is". Lauljanna räägib, et ühes saates on kaheksa lauljat, kes üksteisega paarikaupa võistlevad. Lauljatel on võimalik läbida kolm vooru. Igale voorule järgneb hääletus ning kui tulemused tehakse teatavaks, ei öelda võistlejaile, milline kahest punktiskoorist just neile kuulub. Kui võitleja arvab, et ta kaotas võistlusvooru, võib ta võtta vastu saatejuhi pakutud rahasumma. Kui aga osaleja on kindel, et võit kuulub talle, võib ta rahast loobuda ning õnne korral pääseda järgmisesse vooru, kus auhinnaraha on juba suurem.

Jõudis teise vooruni

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.06.2017
ÕHTULEHE EKSKLUSIIV | Kasabiani liider Serge Pizzorno ajab taga täiuslikkust: me ei hooli kuulsusest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee