Ilona Kaldre Tags: Ilona KaldreFoto: Tiina Kõrtsini
Anu Saagim 21. juuni 2017 20:29
Ilona Kaldre väsis selgeltnägemisest ära, ent jagab jaaniloitse, kirjutab värske Naisteleht ning lisab, et sensitiiv naudib nüüd hoopis kauneid kunste ja elab täisväärtuslikku normaalse inimese elu. Nüüd on tal aega tegeleda ka ühiskondliku tööga.

Uurisime Kaldrelt, kas väide vastab tõele ja kas tema fännid peaksid kurvastama ning millised plaanid on selgeltnägijal tulevikuks. 

"Oi, mind on vääriti mõistetud, ma ei kavatse selgeltnägemisest loobuda," kommenteerib Kaldre. "Intervjuu ajal ma ütlesin, et kavatsen lihtsalt reisile ehk väikesele puhkusele minna, et natukene taastuda. Ajakirjanik sai minust täiesti valesti aru! Anne, mis mulle antud, on kogu aeg ju minuga, see on minust väga suur osa."

"Kõik me vajame vahel puhkust ja argiaskeldustest eemal olemist," lisab Kaldre. "Viibin hetkel Korful puhkusel ning abistasin isegi siin üht seltskonda Valgevenest. Lahendasime selle kohtumise käigus mitmeid probleeme ja küsimusi."

Mõnusat puhkust ja kaunist jaani Ilonale!

Ilona Kaldre  Foto: Tiina Kõrtsini

Samal teemal

Kommentaarid  (24)

pragma 23. juuni 2017 19:51
muidugi ei kavatse looguda - ei saagi loobuda sellest, mida sul pole..
Sisuturundus 22. juuni 2017 13:03
Pakun soovijatele segaseltnägemise lühikursusi, hind 10 euri meeter.
22. juuni 2017 13:44
Jajah, puhastame ennast, siis veel natuke puhastame, ja siis veel natuke puhastame, ning siis võtavadki meiega ühendust Plejaadide Ülemnõukogu esimehed ning panevad meid vastavasse "töörühma" tööle et hakata ka teisi puhastama...
22. juuni 2017 18:02
Kus kohas siin nõukogude inimese arusaamisega oli pistmist? Lihtsalt nöögiti seda, kuidas on viimasel ajal moekombeks muutunud tormata igasugustele kursustele et saada omale mingid "võimed" ja siis keeratakse käised üles ning hakatakse "puhastama", pidevalt sealjuures mainides et neid on ülevaltpoolt "ära valitud".
eh 22. juuni 2017 22:59
talve lõpupoole nägin trollis ekraanil jooksmas reklaami, kus kutsuti mitmetele Õpetajate maja kursustele, teiste seas oli nimekirjas ka taro kaartidega ennustamine! Vanasti oli Õpetajate maja mõistlikuks tegevuseks, nüüd aga ...
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS