Inimesed

KUULA | Mick Pedaja tuli välja uue elektroonilise muusika projektiga (1)

Toimetas Meisi Volt, 20. juuni 2017 13:57
Eesti Muusikeauhinnad: Mick PedajaFoto: Teet Malsroos
Hiljaaegu nägi ilmavalgust tänavuaastase Eesti Muusikaauhindade alternatiiv/indie albumi võitja Mick Pedaja uue projekti SUMRA debüütalbum "LANIAKEA". Kogumik sisaldab seitset elektroonilist ambientlugu, mis on põimitud erinevatest kultuuridest kerkinud viisijuppidest kui ka enda salvestatud helidest ning elektroonikast.  Albumi valmimisel olid Mickule abiks Aivar Surva trompetil, Uku Kübar trummidel ning José Diogo Neves miksis ja masterdas. Mõned lood tulevad lisalugudena välja ehk sügisel.

“Minu muusikasse on tulnud ka teine suund, nimelt elektrooniline, mis ei välista akustilise muusika säilitamist. SUMRA keskendub rohkem elektroonikale ning endine sooloprojekt rohkem akustilisele. Siiani kõlanud “Hingake / Breathe” album, mida produtseerisid Kostja Tsõbulevski ning Raul Ojamaa on elektrooniline ja akustiline koos, kuid SUMRA jääb natuke teistele maadele, ehkki käekiri on sama. Endisest instrumentaalsem, kuid mõnes loos vokaal ikkagi säilib,” kommenteeris Pedaja.

SUMRA esitluskontsert leiab aset laupäeval, 22. juulil pop-up muusikafestivalil Acoussion Live Küla Villas Harjumaal. Elektroonika ja trummidega toetab Micku esikesinemisel Uku Kübar. Sama festivali reedesel päeval saab kuulda ka tunnustatud laulja juba teada-tuntud palasid, kui ta astub üles tavapärase soolokavaga.

SUMRA värsket albumit "LANIAKEA" saab kuulata Soundcloudis ning ka paljudes teistes kanalites.

Samal teemal

11.07.2017
Muusik Mick Pedaja: see on suur õnn, kui sul on kaaslane, kellega läbi elu triivida
17.06.2017
GALERII JA VIDEO | Dinner in the Sky taevarestoran tõstab nii kõrgele kui ulatub tuletõrje
13.06.2017
KUIDAS MEELDIB? Muusikutest staarpaar Mick Pedaja & Angeelia andis esmakordselt välja ühise singli
13.06.2017
Mick Pedaja, Tõnu Timmi ja Anett Kulbin laulavad 50 meetri kõrgusel taevarestoranis