Kodumaine turbatoodete bränd Aesti viis ilusõbrad rappaFoto: Marek Metslaid
Õhtuleht.ee 20. juuni 2017 13:52
Eelmisel nädalal viis eestimaine terviseturbal põhinevate ilutoodete bränd Aesti meeleolukale rabamatkale ilugurmaanidest ajakirjanikud ning blogijad. Päikeselisel reedel pandi Kakerdaja rabas jalga räätsad ning rännati suurte laugaste vahel, pandi end proovile älvete ületamisel, tutvuti rabataimede ja turba tekkelooga. Kuna Aesti tooted on valmistatud puhtast kohalikust turbast, siis kõneldi ka erinevatest turbal põhinevatest ilutoodetest ning nende kasutamisest.

Aesti on välja arendanud spetsiifilise tehnoloogia, mis võimaldab Eesti turvast filtreerida ning lõpptulemuseks on puhas ja rikkaliku koostisega turvas, millest kõik brändi ilutooted valmivadki. Praegusel momendil leidub Aesti tootevalikus šampoon ning näomask naha ja juuste hooldamiseks. Juulikuus rõõmustatakse aga looduskosmeetika sõpru uute ilutoodetega – tootesari täieneb palsami ning dušikreemi näol.

Kodumaisest turbast valmistatud kvaliteetsed Aesti ilutooted on saadaval näiteks Stockmanni kaubamaja ja Tallinna Kaubamaja iluosakondades, I.L.U. kauplustes ja kosmeetikapoes Mimesis.