Üritused

VIDEO | Airi Vipulkumar Kansar: kui laval saavutatakse sära ja kuulsus, siis järgnevad vaimsed otsingud Indias (21)

Anu Saagim, 19. juuni 2017 10:31
Kantrikuninganna Airi Ojamets ehk Airi Vipulkumar Kansar koos peregaFoto: Suvestuudio
"Suvestuudiot" väisas värvikas perekond, keda eestlased üldiselt hästi teavad - meie kantrikuninganna Airi Ojamets ehk Airi Vipulkumar Kansar, kes on abielus Indiast pärit Vipulkumariga. Stuudios olid kaasas ka nende kaks last, Adrika ja Arian.

Oma elusaatuse kohta ütleb Airi, et algul oli Lääs ehk Metsikust Läänest tuntuks saanud kantrimuusika, ja siis tuli Ida. Aga see pidigi Ameerika kantrimuusikutel tavaks olema, et kui laval saavutatakse sära ja kuulsus, siis järgnevad vaimsed otsingud Indias. 

Indiasse viisidki Airi jooga ja muud vaimsed teemad, aga ka video filmimine Goas ja sealt algaski ka romantiline osa.

"Selle aluseks olid siiski elulised väljavaated, ma tundsin, et vajan mõttekaaslast, siit ei olnud teda kerge leida," jutustab Airi. Indiast ta mõttekaaslase Vipuli näol ka leidis.

Kantrikuninganna Airi Ojamets ehk Airi Vipulkumar Kansar koos perega Foto: Suvestuudio

Oma abikaasa kohta räägib Airi, et kuigi too on pärit Indiast, talle päikeselised ilmad ei meeldi, sest kodukandis on palavust 40-50 kraadi, ja ta naudib pigem meie jahedat ja pilvealust ilma.

"Emme, näe pagulane!"

Teisest kultuurist inimesena pole Vipul siin mingeid halbu kogemusi saanud, pigem on need naljakad .Näiteks ütles üks tüdruk liftis: "Emme, näe, pagulane!" Pagulane Vipul siiski pole, ta on Eestisse tulnud täiesti ametlikult ja seaduslikult.

Mis aga puutub muusikasse, siis oli Airil kavas teha spirituaalset muusikat, väelaule ja muud sellist, kuid sel alal pole tööd. "Inimesed ei ole kantrist lahti lasknud," ütleb kantrikuninganna, kes esineb nii bändiga, kui ka üksi trubaduurina. "Bändiga rokime kõvemini kui kunagi varem!" lisab ta.

Pereelus saab Airi muusikutööd rahulikult teha, sest kui ta käib õhtuti esinemas, on abikaasa lastega kodus. Laevatööl ta enam siiski ei käi ja lastega olemiseks jääb aega piisavalt. Airi esinemistest saab teada nii tema kui ka bändi Facebooki lehel. 

Teine on loo "Dream In A Dream", millega Airi esines 2005. aasta Eesti eurolaulu konkursil, järelkäija, ja täna on selle eestikeelne nimi "Lõunamaa öö". 

Vaata „Suvestuudio“ intervjuud!  

Samal teemal

20.03.2018
Munk tegi Airi Vipulkumar Kansarist taimetoitlase
25.09.2017
Airi Vipulkumar Kansar: kodumaist muusikat ma ei kuula, küll olen aga suur Eesti patrioot
05.07.2017
PÕNEV INTERVJUU! Väelaulja Peruquois’: ainult meie ise saame oma elu korda seada
05.07.2017
VIDEO | Maailmakuulus hingelaulik Peia esineb Kirna mõisas