Inimesed

Marilyn Kerro: tõeline armastus tuleb, kui oskad ka üksi õnnelik olla! (26)

Õhtuleht.ee, 19. juuni 2017 04:00
KINGIKS ROOS: Kui enamik ostuööl osalejaid soovis Marilynilt tema raamatusse autogrammi, siis mõni tema nõiaande austaja andis midagi ka vastu. Näiteks kinkis üks tüdruk Kerrole roosi.Foto: Martin Ahven

Selgeltnägija paljastab, et eestlased tulevad tema jutule eelkõige armuelumuredega.

"Armastust ei tasu otsida. Kui sa ei otsi, siis sa ta leiad," õpetab Venemaa "Selgeltnägijate tuleproovis" laineid löönud nõid Marilyn Kerro. "Inimesed üritavad ennast leida läbi teiste inimeste: mul on mees – ma olen õnnelik, mees läks ära – ma ei ole õnnelik. Järelikult sõltub sinu õnn sellest mehest," seletab Kerro, et ilma kaaslaseta ei tohi olla poolik.

Eesti juurtega nõid Marilyn Kerro jagas reedel Lasnamäe Centrumi "Maagilisel ostuööl" autogramme. Õhtulehele antud videointervjuus, kus teda usutles õhtujuht Ženja Fokin, soostus muidu siinse ajakirjanduse suhtes pelglik Marilyn andma ka väheke armunõu. "Kõigepealt tuleks tegelda iseendaga, leida tee iseendani. Siis sa leiadki, et jah, kui mul on mees kõrval, ma olen õnnelik, aga kui ei ole, olen ka õnnelik. Siis tulebki sinu kõrvale täisväärtuslik inimene," jagab ta soovitussõnu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.06.2017
VIDEO | Marilyn Kerro Õhtulehele: "Ma ei ole väga suur unistaja. Üritan elada siin ja praegu. Olla õnnelik"
16.06.2017
MEELEOLUKAS GALERII | Lasnamäe Centrumi Ostuööle tulid kohale sajad Marilyn Kerro tulised fännid
16.06.2017
Marilyn Kerro: "Täituma kipuvad realistlikud, südamlikud ja lihtsad soovid... täituvad alati siis, kui sa seda ei oota."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee