Inimesed

Raivo Suviste: televisioon seisab suure sisulise muutuse ees (22)

Rainer Kerge, 17. juuni 2017 04:00
««Kätte­maksu­kontori ümber tekkis mingil perioodil tõesti omamoodi hullus. Ma nägin Viru keskuses pealt näitlejate kohtumist vaatajatega ja mõtlesin, et ka Eestis võib rahvas natuke pööraseks minna.»Foto: Alar Truu

"Ma ei usu, et keegi jaksab enam toota selliseid saateid nagu "Tantsud tähtedega" või "Kes tahab saada miljonäriks?". Juba praegu on pisut löögi all ka sarjad "Siberi võmm" ja "Kättemaksukontor", sest neid on kallis teha. Ma ei tea, kuhu televisioon lähiajal liigub ja kas ma oskan muutustega kaasa minna," tõdeb teleprodutsent Raivo Suviste, kelle firma BEC on tootnud aastast 1995 suure osa vaadatuimaid eestikeelseid telesaateid ja seriaale.

Mul on su poja vastu tekkinud kerge allergia. Alatasa laulab Uku Suviste mu 12aastase tütre toas, kuidas ta õnnetus algas. Mida sul isana öelda on?

Uku laulab "Kättemaksukontori" tunnuslaulu "Saatanlik naine" selle pärast, et me tahtsime kõigepealt kasutada Jaak Joala varianti, aga ta ei lubanud. Siis ma palusin Ukul teha teise variandi. Lugu ise pole ju Jaagu oma.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.07.2019
Raivo Suviste: praegu on „Ohtliku lennu“ filmivõtted endiselt kalevi all
26.03.2018
Raivo Suviste käis operatsioonil
26.02.2018
17 aastat Kanal 2 programmi juhtinud Olle Mirme lahkub
12.10.2017
„Kättemaksukontori“ režissöör Ain Prosa: „Kallid vanemad, vaadake, mida teie laps vaatab!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee