Inimesed

Marilyn Kerro: "Täituma kipuvad realistlikud, südamlikud ja lihtsad soovid... täituvad alati siis, kui sa seda ei oota."  (9)

Toimetas Maily Mau, 16. juuni 2017 13:09
Marilyn KerroFoto: Robin Roots
Eesti juurtega selgeltnägija Marilyn Kerro innustab oma värskes blogipostituses kõiki inimesi unistama, sest vaid nii saavad meeled tõeliselt vabaks ja unistused võivad täituda. 

Marilyn kirjutab oma blogis: " Unista ja unista suurelt. Milline hea tunne on unistada...Sa oled unistades vaba kõigest, pole ühtegi murekoormat õlul, kõik on justkui hästi. Sa visioneerid oma mõtteis kõike seda mida Sa soovid. Tunned, kuidas Su keha ja meel elab. Unistustel on mõnikord kombeks ka täide minna. Eriti, kui sa oled avatud oma meele, energia ja mõttega..oled vaba ja lased sellel unistusel lennata lõpmatusse ..koguma jõudu ning aeg-ajalt sa taas leiad end mõtteist, selle unistuse juures. Su meeled on puhtad.Täituma kipuvad realistlikud, südamlikud ja lihtsad soovid...Täituvad alati siis, kui sa seda ei oota. Need juhtuvad tegelikult oma radapidi, mille kokkupõimumist Sa oskad alles hiljem lugeda...Siis saad sa aru alles, milline on eelnev märkide mäng, mis algas siis, kui sulgesid silmad ja potsatasid roosa vahu sisse, kus kõik oli lihtne, ingellik ja kerge nagu sulg. Seda teadis vaid Sina ja Su süda! Unistage suurelt mu sõbrad! Armastusega Marilyn. "

Vaata blogipostitust siin! 

Samal teemal

19.06.2017
Marilyn Kerro: tõeline armastus tuleb, kui oskad ka üksi õnnelik olla!
17.06.2017
VIDEO | Marilyn Kerro Õhtulehele: "Ma ei ole väga suur unistaja. Üritan elada siin ja praegu. Olla õnnelik"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee