Inimesed

FOTOD | Joel Juht esitas endale uue väljakutse  

Anu Saagim, 16. juuni 2017 07:57
Joel Juht ja Torel Neider
Aprillis edukalt ultramaratoni Marathon Des Sables läbi teinud harrastussportlane ja ettevõtja Joel Juht esitas suve hakul endale uue challenge`i „Väljakutse golfile“.

Joel alustas juba mitme nädala eest treenimist golfitreener Torel Neideriga, eesmärgiga võtta osa Eesti meistrivõistlustest löögimängus, mis toimuvad 25.-27. augustil klubi White Beach Golf väljakul.

Joel Juht ja Torel Neider

Joel Juht alustas golfiga eelmisel aastal ja suutis kolme kuuga HCP langetada 28,5-le.

Samal teemal

"Kui mul hakkas hästi minema, tulid ka kommentaarid, et mul oli õnne,” selgitab ta. “Sellest tuligi uus mõte tõestada endale, et asi pole mitte õnnes, vaid töökuses. Kui näed vaeva, siis ei ole siin õnnega midagi pistmist!”

Treeningprogrammis on treeninguid minimaalselt 20 tundi nädalas, mis sisaldavad kõike golfiõppes vajalikku.

Treener Torel Neider usub, et Joel omandab vajalikud oskused ruttu, sest temas on nii sportlasehinge kui pealehakkamist. Esimene tsükkel sisaldab lähimängu, raualööki ja avalööki, mängustrateegiat väljakul ning spordipsühholoogiat. “Joel on piisavalt jonnakas tüüp, et peale ebaõnnestumist mitte alla anda. Ta tahab ise pidevalt paremaks saada ja iganädalase treeningu maht on väga suur,” ütleb treener.

"Mul on iga päev treening, et tekiks kiiremini löökide sujuv kiirus ja korralik asend headeks sooritusteks ehk põhimõtteliselt treenin oma lihasmälu,” ütleb Joel Juht. Ta on juba vahelduva eduga kaasa löönud ka golfivõistlustel ning on kindel, et Eesti meistrivõistluste ajaks on ta saavutanud taseme, mis lubab meistritiitleid võitma minna.

Joel Juht ja Torel Neider

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee