Seksikas pesus kiisud ja kiired autod vallutasid PärnuFoto: Magnus Heinmets
Anu Saagim 16. juuni 2017 07:46
BonBon Lingerie on 2004. aastal Eestis asutatud disainerpesubränd, mille kollektsioonid valmivad alati käsitööna. Juba brändi algusaegadest lähtutakse põhimõttest, et BonBon’i pesu peaks sobima kõigile, kes otsivad kvaliteeti, mugavust aga ka „kiiksu“ ehk erilisust. Bränd positsioneerib end kui Eesti oma Agent Provocateur ja brändi lühikesest elueast hoolimata on nad vallutamas Euroopat.  26. juunil avatakse uus pood Port Arturi keskuses Pärnu südames.

Reedesel show`l Hedon Spa restoranis esitleti kevad-suviseid kollektsioone, mis hõlmasid alakollektsioone Mint Passion, Nude Sunshine ja Burgundy Blush. Lavale toodi ka osa 2017-2018 sügis-talviseid kollektsioone nimega Café Latte ja sensuaalne pesu Shades.  

Seksikas pesus kiisud ja kiired autod vallutasid Pärnu Foto: Magnus Heinmets

Showlt ei puudunud läbi aegade lemmikuteks kujunenud ja uuendatud disainiga hommikumantlid. Praegusele ajale sobivalt alustati sõud õrna valge kollektsiooniga Pianissimo, mis on suveks ja pulmasündmusteks ideaalne.

Honour Club Estonia 2017 tõi Pärnusse kiired superautod ja mitmekülgse seltskonna.

Seksikas pesus kiisud ja kiired autod vallutasid Pärnu Foto: Magnus Heinmets

Eelmisel nädalal kogunesid Pärnumaal Audru vallas asuvas Põhja-Euroopa moodsaimas autospordikeskuses kolmandat aastat järjest kiirete ja sportlike autode huvilised üle Eesti ja Skandinaavia. Neli päeva kestev Honour Club Estonia 2017 sündmus tõi Eestisse kokku ettevõtlikud inimesed, kellele tutvustati Eesti investeerimiskeskkonda ning kellel oli võimalik oma oskusi ja autosid proovile panna Balti- ja Skandinaaviamaade parimal autoringrajal, auto24ring’il.  

Seksikas pesus kiisud ja kiired autod vallutasid Pärnu Foto: Magnus Heinmets

Ürituse peakorraldaja ning Honour Club Events asutaja, autosportlase Sten Pentuse sõnul on kogunemise sihtrühmaks nii kiirete autode huvilised, kui ka Eesti vastu huvi tundvad superautode omanikest ettevõtjad. Ürituse üheks oluliseks osaks on Eesti investeerimiskliima, siinsete e-lahenduste ja toodete tutvustamine. Kuid mitte vähem oluline osa on pakkuda kvaliteetset ringrajaelamust, sõidutehnikate arendust proffesionaalsete instruktorite abil ning samuti nauditavat meelelahutust.  

Seksikas pesus kiisud ja kiired autod vallutasid Pärnu Foto: Magnus Heinmets

Honour Club Estonia on kord aastas toimuv kõige prestiižsemate superautode üritus Eestis. 

Vaata pilte!