Tele

TV3 VIDEO | "Klassikokkutuleku" teine osa viib pöörasele roadtripile (11)

Toimetas Greete Kõrvits, 15. juuni 2017, 21:40
Filmi  "Klassikokkutulek 2 - Pulmad ja matused" tegevus toimub suures osas Saaremaal. Poissmeesteõhtu viib filmi peategelased hullule road trip'ile täis äpardusi, katastroofilisi otsuseid ja loodetavasti ka palju nalja.

MTÜ Visit Saaremaa ja Taska Film OÜ vahel allkirjastatakse leping, mille alusel toimub suurem osa järgmise aasta veebruaris esilinastuva filmi tegevustikust Saaremaal. Ka filmi esilinastuse õigus on Kuressaare Linnateatril. "Klassikokkutulek 2 - Pulmad ja matused" on järg kassahitile "Klassikokkutulek", mis on taasiseseisvumisaja vaadatuim Eesti film.

Uue filmi produtsent Evelin Soosaar-Penttilä avaldab TV3-le ka mõned asukohad, kus filmida plaanitakse: Sõrve sääre tipus, Kuressaare kesklinnas ning ka ühes kaunis kirikus ja surnuaias. Millises, seda produtsent veel ei avaldanud.

Kolm peategelast jäävad samaks. Kõrvalosades näeb nii tuntud näitlejaid kui teisi Eesti kuulsusi. Filmi tegijad lubavad, et teine film saab olema esimesest naljakamgi. Filmi tutvustus kõlab pisut kui "Neli pulma ja matus" või hoopiski "Pohmakas". Ehk tuleb ka huumor samavääriline.

Samal teemal

14. veebruar 2018, 09:56
ÕL VIDEO | René Vilbre "Klassikokkutulek 2" võtteperioodist: see ei ole filmi tegemiseks normaalne
6. juuli 2017, 13:36
Tšeki seda! "Klassikokkutulek 2" otsib taustanäitlejaid
4. juuli 2017, 04:00
"Klassikokkutulek" paisub triloogiaks?
26. juuni 2017, 15:17
Kuupäev paigas! „Klassikokkutuleku“ teine osa ei jää viimaseks?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee