Martin Saare näituse avamine Tags: Avamine, Kunst, Kunstinäitus, Maalinäitus, Martin Saar, WabadusFoto: Robin Roots
Anu Saagim 15. juuni 2017 16:00

Kolmapäeva õhtul avas kunstnik ja muusik Martin Saar kohvikus Wabadus oma järjekordse näituse, mil nimeks  AHAM BRAHMASMI.  Loomulikult oli ka kohal kirev seltskond Martini kunsti austajaid. 

Martin Saare näituse avamine kohvikus Wabadus, 14. juunil, 2017

Kunstnik Martin Saar on loomeinimene, keda kunstiringkondades teatakse hästi, väljaspool seda pisut vähem. Martin on tegelikult silmapaistev veel mitmel teisel elualal.

Martin sattus juba kolme aastaselt kunsti- ja muusikaringi sattusin, mida vedas Viru tänaval tema ema koos oma sõbrannaga. Poisile meeldis juba varakult värve segada ja inimesi naerma ajada. 

Paljud teavad Martinit, kui väga andekat kunstnikku, kuid mees tegeleb lisaks veel mitme muu ägeda asjaga. 

Viimased kümmekond aastat on ta suure osa ajast veetnud ka klaveri taga. Martini ema oli kunagi klaveriõpetaja esimesed tunnidki on saadud just tema käest. Samuti õppis Martin muusikakoolis plokkflööti ja klarnetit.

Mingil ajal sattus Martin laulma isegi rock-bändi, kust liikus edasi reggae-muusika loomisega, mis jõudis hip-hopini ja ringiga tagasi klaveri juurde.

Hiljem tulid juurde surfamine, lumelaud, jääpurjetamine, kaitimine ja paar aastat tagasi hakkas mees tegelema isegi taipoksiga. Kes teeb, see jõuab!

Vaata pilte Martini näituse avamiselt, mis jääb kohvikus Wabadus avatuks kuuks ajaks! 

Martin Saare muusaks on eksootilise välimusega kaunitar Ingrid Margus, kes õpib hetkel näitekunsti ja unistab Hollywoodi pääsemisest. 

Foto: Martin Saare näituse avamine kohvikus Wabadus, 14. juunil, 2017, Ingrid Margus (vasakul)  (Robin Roots)
Martin Saare näituse avamine. Näitust väisas ka näitleja Elina Purde (endine Pähklimägi) koos perega. 

Martin Saare näituse avamine Tags: Avamine, Kunst, Kunstinäitus, Maalinäitus, Martin Saar, Wabadus Foto: Robin Roots