Inimesed

FINAALIEELNE KIREMÖLL: saate "Naabrist parem" osalised kisuvad kuldsete võidurosettide pärast (6)

Maily Mau, 15. juuni 2017 04:00
REEDETUD: "Naabrist parema" osalised Ida Isabel ja Rein-Erik tunnevad, et eilses saates lõid Egle ja Rasmus neile noa selga, kui võtsid nende ukselt kuldse roseti.Foto: TV3

"Naabrist parem" viies hooaeg on lõpukorral ja võistlustules on neli perekonda, kellest vaid üks saab oma kätega tehtud korteri omanikuks. Finaali eel kiskus olukord osaliste vahel pingeliseks, sest võiduks vajalike kuldsete rosettide saamise nimel tuuakse ohvriks sõprussidemed ja unustatakse antud lubadused.

Saate pesamunad huvijuht Ida Isabel (22) ja automaalerina elatist teeniv Rein-Erik (23) said juba saate hooaja alguses paremini läbi oma naabrite Egle (27) ja Rasmusega (28). Ühiselt veedeti palju aega ka väljaspool saadet. Seetõttu tunneb Ida Isabel, et eilses saates lõid sõbrad neile noa selga, kui võtsid neilt ära kuldse roseti. Nimelt jagatakse saates kuldseid rosette parimatele töödele ja punaseid kehvematele. Tavaliselt jagavad rosette kohtunikud, kuid finaalieelses saates tehti põnevuse nimel erand ja kuldse roseti pälvinud pidi selle kelleltki võtma.

Ida Isabel säästis sõpru ja võttis rosetid teistel naabritelt, kuid Egle ja Rasmus võtsid enda oma just neilt. Ida Isabel tunneb siiani pahameelt: "Me suhtlesime ka väljaspool saadet ja meil ei olnud otsest kokkulepet, küll aga andsid Egle ja Rasmus väga selgelt mõista, et kui nemad peaksid roseti võtma, võtaksid nad selle Meikaritelt. Me jätsime neile rosetid alles, sest nemad olid kindlameelselt öelnud, et võtavad selle korter kolmelt. Muidu oleksime ka meie ju teisiti teinud. Võib öelda, et sellega kinkisime oma superfinaali koha suure tõenäosusega neile."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.02.2018
FOTOD | "Naabrist paremas" lähevad võistlustulle hipsterid, Tinderi-paar, kalevipoeg ja Soome piiga ning Saare kärgpere
26.05.2017
KODUSAATE TUNNETEROHKE LÕPP: "Naabrist parema" võitnud Jana ja Siim-Sten tahavad järgmise kuu alguses võidukoju sisse kolida
22.05.2017
ÕHTULEHE VIDEO | "Naabrist parem" kristlased Kristi ja Aleksandr jäid korteriga rahule: me ei pannud sinna laminaati ega mingeid sünteetilisi asju!
22.05.2017
ÕHTULEHE VIDEO | "Naabrist parem" pesamunad Ida Isabel ja Rein-Erik: "Meie jaoks on võit see, et kodu on valmis ja varsti saab ehk oma koju sisse kolida igal juhul!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee