Inimesed

MUSTA MAAGIA OHVER? Vene staarnõid kukkus kuuendalt korruselt surnuks (4)

Triin Tael, Marge Sillaots, 15. juuni 2017 04:00
MÄLETAS OMA EELMISI ELUSID: Ilona kinnitas, et mäletab oma eelmisi elusid. Näiteks XIX sajandil olevat ta elanud Saksamaal Eleonora nime all. Foto: Saatekaader (extrasensy.com)

Mis sundis Vene "Selgeltnägijate tuleproovist" tuntud väidetavalt transseksuaalset musta maagia spetsialisti Ilona Novosjolovat (29) kuuendalt korruselt alla viskuma? Eesti juurtega nõia Marilyn Kerro sõnul kartis Ilona kohutavalt surma ning armastas väga oma noormeest. "Ta rääkis alati, et on liiga vara surra…"

Veebikülje life.ru andmetel kukkus 2009. aastal Vene nõiasaates hõbedakohale jäänud kõmuline Ilona Novosjolova alla kortermaja kuuendalt korruselt. See oli Ilona enese kodumaja Moskvas Entusiastide puiesteel. Selgeltnägija prantsatas hoone allosas asuva hambakliiniku varikatusele ning suri vigastustesse. Võimud on lubanud uurida intsidendi kõiki asjaolusid.

Väidetavalt tülitses Ilona saatusliku päeva hommikul oma elukaaslasega, kellega ta oli starhit.ru andmetel koos olnud umbes kaks aastat. Ilona olevat üritanud noormehele hirmu nahka ajada, tõustes aknale püsti. Teistel andmetel sai surmalend alguse Ilona korteri rõdult.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.06.2017
Marilyn Kerro aknast alla kukkunud maagist: "Ta rääkis alati, et on liiga vara surra."
14.06.2017
"Selgeltnägijate tuleproovi" staar kukkus kuuendalt korruselt surnuks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee