Inimesed

ESIROKKBÄNDI TIITEL VABA! Kellest saab Tanel Padar & The Suni mantlipärija? (15)

Henry Linnard, Merilyn Närep, 15. juuni 2017, 04:00
PÄIKESEANSAMBLI LOOJANG: «See on kaua küpsenud otsus. Mõne aasta pikkune,» kommenteeris Tanel Padar möödunud nädalal Eesti Ekspressi intervjuus otsust lõpetada ansambli The Sun tegevus. Pildil vasakult: Tarvo Valm, Tomi Rahula, Tanel Padar, Jaanus Salm ja Danel Pandre.Foto: TANEL PADAR & THE SUN / FACEBOOK

Nädal tagasi andis Tanel Padar sotsiaalmeedias teada, et pärast tänavust suve läheb Eesti üks armastatumaid rokkbände Tanel Padar & The Sun laiali. 14 tegutsemisaasta jooksul on ansambel andnud välja kuus stuudioalbumit ja võitnud arvukalt auhindu, mistõttu on The Sunile väärilise mantlipärija leidmine paras pähkel. Siiski mõlgub muusikaasjatundjatel meeles mitu nime, kes võiksid tulevikus Eesti esirokkbändi tiitli üle võtta.

Raadio 2 peatoimetaja ja ansambli Kosmikud trummari Kristo Rajasaare sõnul ei tule Tanel Padar & The Suni mantlipärijat kaugelt otsida. "Tanel Padar saab selleks ise," ütleb ta. "Tanel teeb edasi, lihtsalt teises koosseisus.

Minu pakkumine on, et ta vahetab The Suni teise bändi vastu välja ja päribki iseenda mantli." Raadiohääl lisab, et samas on lootust esirokkbändi tiitel üle võtta teistelgi, sest tekkinud on palju uusi ja häid eestikeelseid rokkbände. "Näiteks Karl-Erik Taukari oma," toob ta näite.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29. november 2017, 00:01
Jaagup Kreem: ma ei kirjuta laulusõnu arvutisse, vaid pastakaga paberile
24. august 2017, 11:34
BÄNDI AEG LÄBI! Milline on sinu lemmiklugu laiali minevalt ansamblilt Tanel Padar & The Sun?
22. juuli 2017, 04:00
Tomi Rahula elab mustade ja valgete klahvide ning punaste ja kollaste kaartide maailmas
22. juuni 2017, 09:56
KUULA | Tanel Padar andis välja uue singli "Teineteisele"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee