Inimesed

Naiselikku väge avada aitav vokaalijumalanna Peruquois tuleb Eestisse  

Anu Saagim, 14. juuni 2017 10:41
Naiselikku väge avada aitav vokaalijumalanna Peruquois tuleb Eestisse Foto: Olga Vetrova
5. oktoobril kell 19 esineb Tallinnas Vene Kultuurikeskuses vokaalijumalanna Peruquois uue live-programmiga “Armunud naine” ehk “Woman in Love”.

Peruquois’ sügavas ja kaunis hääles on vägi peatada aeg ning avada väravad müsteeria voogudele. Helilooja ja tekstikirjutajana väljendab ta kirglikult tõelist inimeseks olemist, igatsust armastuse allika ja täieliku ärkamise poole.

Alustanud džässmuusikaga ja hiljem põimides põlisameeriklaste ning klassikalist India ja Lähis-Ida muusikat ning kaasaegseid elektroonilisi helisid, on ta jõudnud enda isikupärase stiilini. Peruquois` hääles väljendub ürgse naiselikkuse heli hing, mis pärjab ta tiitlitega nagu “Püha naiselikkuse hääl”, “Emakese Maa hääl” ja “Helisev jumalanna”.

Olles tuuritanud üle kogu maailma juba aastast 1997, näitab ta säravat valgust iga kuulaja hinge koduteele. Peruquois on selliste sügavate praktikate looja, nagu seda on “Vocal Yoga” ja “Vocal Tantra”.

Naiselikku väge avada aitav vokaalijumalanna Peruquois tuleb Eestisse

3. ja 4. juunil toimus Estonia teatri kammersaalis maagilise lauljanna ja šamaanitari Peruquois´ kahepäevane intensiivseminar “Ürgne naise olemus”.

Samal teemal

Sellised Peruquois´i seminarid on loodud naiselikkuse jõustamiseks praegusel suurte muutuste ajastul, kus ta jagab iidseid müstilisi praktikaid, et naistes ärkaks naiselik ilu ja jõud, avaneks loovus ning sisemine võime luua just sellist elu, nagu nad soovivad.

Läbi armastuse aitab Peruquois avalduda sel uuel tsüklil, sel uuel lainel, mis toob endaga kaasa maailma tõelist ilu, kirge ja valgust, ärganud, eneseteadliku ning ennast teostanud naise väljendusena.

Maailmas on vähe asju, mis on ilusamad, sügavamad ja vägevamad kui naine, kes elab täielikult oma naiselikus olemuses. Avatud elule, kohal iseendas, ühendatud Maa maandava väljaga, võtab sisemise väe leidnud naine täielikult vastu oma sünnipärased anded kui ajatu kingi, millega loodus teda on õnnistanud.