Inimesed

PRINTSESS DIANA PIHTIMUS: "Püüdsin juba mõni kuu pärast pulmi veene läbi lõigata." (20)

Triin Tael, 14. juuni 2017 04:00
ABIELU TÄIS AHASTUST: Troonipärija abikaasa Diana buliimia ja nutuhood olid Briti kuningakojas avalik saladus, kuid Diana sõnul ei hoolinud prints Charles oma naise kannatustest ning oma perele ei näidanud Diana aastaid üleelamisi välja.Foto: Vida Press

Briti troonipärija prints Charlesi ja aadlineiu Diana Spenceri abiellumist 1981. aasta 29. juulil nimetati sajandi pulmadeks. Kuid muinasjutust sai tormikiirusel painaja. Diana pihtis oma salajastel salvestistel, et üritas endale mitu korda otsa peale teha.

1991. aastal teadsid vähesed inimesed, et Walesi printsi ja südamete printsessiks kutsutud Diana abielu on karile jooksnud, kirjutab Daily Mail. Charles oli üles soojendanud kunagise armusuhte Camilla Parker Bowlesiga. Diana otsustas oma abielu loo jutustada biograaf Andrew Mortonile, saates talle salvestatud pihtimused vahendaja kaudu. Nüüd, 20 aastat pärast Diana surma, avaldab Morton uuesti oma kõmuraamatu "Diana tõeline lugu" koos Diana salalintide transkriptsioonidega.

Diana pihib, kuidas ta kaks päeva enne laulatust varises kokku. "Nutsin endal silmad peast," vahendab Daily Mail salvestist. "Põhjuseks olid igasugused asjad. Kogu see Camilla lugu oli terve meie kihluse ajal pead tõstnud." Pulmade eelõhtul tabas Dianat järjekordne buliimiahoog. Ta pugis end täis ja oksendas seejärel öösel toidu välja. Tähtsa päeva hommikul ärkas tulevane printsess kell viis. "Olin väga-väga rahulik, surmrahulik. Tundsin end nagu tapale viidav tall." Kuid Diana kinnitab, et oli Charlesisse meeletult armunud. "Ma ei suutnud temalt pilku pöörata. Pidasin end maailma kõige õnnelikumaks tüdrukuks. Charles lubas minu eest hoolitseda. Seda arvates panin ma küll mööda!" 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.07.2017
Prints Harry: “Mida kõike ma oleksin emale öelnud, kui oleksin teadnud, et see on meie viimne telefonikõne ...”
27.06.2017
Diana ähvardas Camilla tappa
16.06.2017
Prints Williamil ja prints Harryl võinuks hoopis teine nimi olla
03.06.2017
Printsess Diana limusiin oli liikuv surnukirst

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee