Saund

Jalmar Vabarna: olin Rammsteini kontserdil leekidest 50 meetri kaugusel, aga ikka oli soe (6)

Katharina Toomemets, 12. juuni 2017, 16:38
Foto: Robin Roots
„Ma jäin väga rahule. Võimas show oli ja kõvasti pürotehnikat. Olin leekidest 50 meetri kaugusel ja ikka oli soe,“ muigab muusik Jalmar Vabarna, kes samuti superbänd Rammsteini kaemas käis.

Jalmar ütleb, et kuulas küll kunagi väiksena Rammsteini, kuid praegu ei kuulu see tema kuulatavate bändide hulka. „Ma läksingi üldproduktsiooni vaatama,“ ütleb ta. „Nad on ikka maailmaklassi saundiga bänd.“ Jalmar ei ole üldiselt suurtel kontsertidel käija, kuid seekord ostis ta pileti ära kohe, kui need müüki tulid. „Hind oli nii soodne ja ma teadsin, et selle saab kohe maha müüa, kui ei peaks saama minna,“ ütleb ta. Tegelikult ostis Jalmar pileti ka abikaasa Sandrale, kuid too loobus võimalusest. Nii oli Jalmaril üks pilet üle ja ta sai selle müüdud 20 sekundiga! „Panin üles ja kohe helistas Rene Puura, samal ajal kirjutas Elina Borni bändimees Carlos Roos Facebookis,“ muigab ta, et nõudlust oli.

Samal teemal

Jalmar paneb inimestele südamele, et pileteid tasuks ikka õigel ajal osta, sest kontserdipaigad ei ole kummist. Juuni lõpus annab Jalmar oma bändiga Trad.Attack! Telliskivi loomelinnakus kontserdi ning mees ütleb, et juba peaks inimesed end piletite osas kiiremini liigutama, sest palju neid jäänud pole. „Rammsteini käivad kõik kuulamas, sest muidugi käivad nad siin harva, kuid meie oma artistide muusika tõuseks samamoodi lendu, kui neid kuulataks. Eesti bändid ei saagi enne teha suurt produktsiooni, kui inimesed kohale ei tule. Loodame, et varsti toetatakse Eesti muusikat sama innukalt, kui sakslasi.“

Sel aastal võttis Jalmar omale eesmärgiks käia mitmetel suurkontsertidel ja silmaringi avardada ning saada mõtteid, kuidas ise kõige selle poole püüelda. „Mais käisin kuulamas John Mayerit, mõned päevad tagasi Saksamaal Coldplay kontserdil ja ehk lähen veel ka Foo Fightersit vaatama.“

6 KOMMENTAARI

f
Fänn 12. juuni 2017, 22:01
Sellepärast polnudki pileteid saada, et osad läksid lihtsalt "üldproduktsiooni vaatama". Minu arvates on see üsna ebaaus nende suhtes, kes päriselt antud bändi kuulavad, fännavad ja jäid sellepärast, et mõni niisama sinna õllesappa seisma läks, piletist ilma.
v
vanakool, 12. juuni 2017, 19:41
laululaval sellised müristamised on nagu hiie rüvetamine.
Loe kõiki (6)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee