Stellariumi ostupidu Sarapuu kirbukas
Anu Saagim 11. juuni 2017 15:58
Samal päeval toimus ka Stellariumi ostupidu Sarapuu kirbukas, kus olid kohal paljud blogijad ja vlogijad, kes Eesti Blogiauhindade 2017 valimisi ja galat boikoteerisid.

Tuntud blogijad Stella K. Wadowsky - Stellarium, Merlin Kase – Merrific ja Evelin Ojamets – Nordic Fashionista Lifestyle, kogunevad täna klubisse Venus, kuid teie peate hoopis enda pidu ja sinna ei lähe. Miks?

Mõned meist pole seal kunagi käinud ja ei lähe ka. Need, kes on käinud, enam ei lähe. EBAl osalemine ei anna ei meile ega meie jälgijatele mitte midagi juurde. Meil pole vaja mingit välist tunnustust. Me ei tee asju tasu eest.

Stellariumi ostupidu Sarapuu kirbukas

Naised, järsku olete lihtsalt kadedad?

Ei kindlasti mitte. Näiteks video-blogijaid osaleb EBAl väga vähe, kuigi neid on Eestis sadu, ja kui peaksimegi osalema, siis see ikkagi ei näitaks seda üldpilti, mis tegelikult vlogijate rindel toimub.

Ideaalis peaks sellisel üritusel osalema kõik blogijad ja vlogijad ja seda ei tohiks korralda osalejad ise. Kui seda korraldab keegi blogijatest, siis jääb alati kahtlus õhku, kas kõik on ikka korrektne. Näiiteks, kui antud blogijal on olnud mingeid sõnavõtte teiste blogijate vastu, siis sa mõtled automaatselt, et võib-olla pole ta ka sinu suhtes objektiivne. Samas muidugi, Eesti on nii väike, et alati on keegi kaudselt kellegagi seotud.

Tegelikult esimestel aastatel juhtuski see, millest te just räägite, et kõikides kategooriates võitsidki ürituse korraldajad Mallukas ja Marimell. Päris jabur olukord, kas pole?

Selles asi ongi, et täpselt nii nagu sa oma ürituse teed, nii see edasi hakkab ka elama. Sa pead tegema esimese ürituse väga hea ja objektiivse, siis tulevad ka teised sinu laeva pardale. Näiteks Stellariumi lugejad on nii Eestist kui ka välismaalt. Aga välismaa partnerite jaoks ei tähenda EBA mitte midagi. Tänapäeval vaadatakse üha enam ka seda, mis on sinu imidž blogijana ja kuidas sa ennast välja mängid.

Samal teemal

Kommentaarid  (68)

aga 13. juuni 2017 02:16
noooo kas on veel ajupestud avalikke blogijaid kui neeed.
Need neiud seal pildil, 12. juuni 2017 15:39
kes demonstratiivselt omi jalgu pildile sätivad, kui inetud jalad neil kõigil on!
Tuntud võib olla ju vägagi ebameeldivatel põhjustel 13. juuni 2017 15:20
ja mis sa sinna ikka lähed, kui keegi sind auhinnavääriliseks ei märgi!?! :D
Tegelikult suurem osa neist nn. blogijatest on lihtsalt meeletult tähelepanu ihkavad tühisused, lisaks väga rumalad ja arenemisvõimetud, kahjuks!
No vaadake kasvõi seda kaelkirjakut,kes endale aadlinime aliaseks suurusehullustuses pannud. Iga postitus lisab lõustaraamatusse ja mujale hunnikus mõttetuid udupilte ISEENDAST. Oleks siis, et seltskonnast,kus viibis või kohast, mida külastas, aga selline maaka eneseeksponeerimine tõestab veelkord, et inimese psüühilised häired aina süvenevad.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS