Inimesed

Koit Toome: "Väga lihtne küsimus, sõbrad: kas täna rokime väljas?" (1)

Aigi Viira, 9. juuni 2017 04:00
NOSTALGIAHETK: «Jube lahe on olla Sarah’ga laval koos,» kiidab Koit Code One’i teist poolt. «Sarah nägi lihtsalt alati nii kena välja, et mind ei vaadanud ­keegi! Sain vaikselt laval omi asju toimetada ja ükskõik, mida teha ja laulda! Foto: Aldo Luud

"Ma elumeres möllan ja endaga kaasa nüüd tõmban sind!" pole kolmapäevaõhtusel Tartu lauluväljakul pelk fraas Koit Toome hitist "Nädalalõpp". Möll elumeres ehk disko lava ees ja laulukaare all on päris mis päris. Pruugib Koidul hüüda: "Väga lihtne küsimus, sõbrad: kas täna rokime väljas?" kui publiku suust kostub tuhandehäälne huile. Pidu on käima tõmmatud.

Rokkimise ajaks on kunagine Code One – Koit (38) ja Sarah (43) – Star FM suvekontserdi lavaesise rahvast vaikse järjekindlusega täis meelitanud. Otse Koidu silme ees hõljuvad väikeste fännide hiiglaslikud roosad trolli-õhupallid.

Pesapallimütsiga vana kooli fänn filmib telefoniga üles nii esinejaid kui ka publikut. Õlle­sõbrad löövad platsil tantsu säärase osavusega, et topsist ühtegi tilka kallist märjukest maha ei loksu. See on meistriklass.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee