TLNSLO: BIRGIT ÕIGEMEEL, MAIKEN :TALLINN,EESTI, 07JUN07 WAF LAULUKOOL, TALLINN Maiken on WAF kooli lauluõpetaja kt/Foto KAAREL TIGAS SL ÕHTULEHTFoto: Kaarel Tigas
Aigi Viira, Kais Allkivi 9. juuni 2017 04:00
"EESTI OTSIB SUPERSTAARI" 10 | Kõigi kuue hooaja jooksul lauljatekonkursi juures askeldanud inimesed räägivad, kuidas telesõud tehakse.

"EESTI OTSIB SUPERSTAARI" 10 | Kõigi kuue hooaja jooksul lauljatekonkursi juures askeldanud inimesed räägivad, kuidas telesõud tehakse.

Närvipinge, pisarad ja taskurätid. Need kolm detaili on saate "Eesti otsib superstaari" vaatajaile märkamatuks jäänud, kuid on moodustanud osa lauluõpetaja Kadri Koppeli alias Maikeni hiidpikkadest tööpäevadest kaadri taga. "Ma ei ole noortele üksnes lauluõpetajaks, vaid püüan olla ka mentor ning psühholoogiline toetaja," iseloomustab ta oma rolli. 

"See protsess on noortele lauljatele psühholoogiliselt kurnav: tuleb ette tagasilööke, sest igal nädalal ei lähe kõige paremini. Siis hakkad uuesti lauljaga rõõmu otsima," kirjeldab Maiken televõistlusega kaasnevat hingetohtritööd. Muidugi ei koosne saade üksnes närveldamisest ja lüüasaamistest: "Hästiminekuid, rõõmu ja lusti on meil ikka palju olnud. Ega siis kogu aeg pisaraid poetata ja stressata!"

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon