Inimesed

LAMEDA MAA TEOORIA LOOJAD: tuumarelvi pole kunagi olemas olnud! (254)

Anu Saagim, 8. juuni 2017 04:00

"Aatomite teema on feik. Aatomipomme pole ka tegelikult olemas. See on puhas rahva hirmutamine!" põrutab lameda Maa teooriaga kuulsaks saanud portaali ­Telegram üks loojaid ja juhte Hando Tõnumaa. "Samuti nagu New Yorgi kaksiktornidega: need lihtsalt kukutati sodiks. Lennukeid ei olnud. Seda nägid sa ainult telekast!"

Vaimsete uudiste portaali Telegram loojad ja juhid Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa ­ on möllanud popimate veebiportaalide rivis juba neli ja pool aastat. Portaali peatoimetaja Mariann Joonas on öelnud, et toimetus lähtub oma töös missioonitundest. "Meie siiras soov on pakkuda eestlastele infot, mida nad peavoolumeediast ei leia. Kõigi mõttemaailma avardada ja seeläbi Eestis asju muuta." ­Telegram.ee sai Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt starditoetusena 5000 eurot.

Portaali on selle tippaegadel külastanud nädalas üle 110 000 lugeja. Tõeline möll läks lahti aga tänavu mais, kui Telegrami peatoimetaja tunnistas "Kolmeraudses", et kahtleb sügavalt, kas maakera ikka on ümmargune. Tallinna kesklinna tänavapostid on praegu Telegrami kleepse täis kleebitud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.04.2020
Tarmo Soomere miniloeng: kuidas end veenda, et maakera on ümmargune?
09.02.2018
ALERNATIIVMÕTLEMINE? USA professor keeldus uskumast, et Austraalia on päriselt olemas
14.07.2017
Sky Media raadiojaamad levitavad valeinfot. Saagimi kanepiasjas ei ole menetlust algatatud
06.07.2017
"Tere, Teile on Telegram!" Anu Saagim kurdab alkoholitüdimuse üle. Mis võiks olla alternatiiv?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee