Inimesed

"Iga hea asi saab lõpuks otsa. The Sunil on aeg pillid kotti panna." (15)

Kais Allkivi, Henry Linnard, 8. juuni 2017 04:00
RÕÕMSALT LAVAL: Tanel Padar & The Sun (pildil keskel klahvkamees Tomi Rahula ja paremal basskitarrist Danel Pandre) 24. veebruari varahommikul rokkimas Tallinna öö­klubis Vabank. Selleks ajaks teadis punt ­juba, et pikka pidu enam pole.Foto: Alar Truu

Tanel Padar teatas, et üle 14 aasta tegutsenud rokkbänd The Sun läheb laiali ja ta jätkab sooloartistina.

Teisipäeva õhtul tegi ­Tanel Padar The Suni Facebooki lehel teatavaks, et üks Eesti esirokk­bände lõpetab tegutsemise. "See on kaua küpsenud otsus. Mõne aasta pikkune," kinnitas laulja eile Eesti Ekspressis ilmunud usutluses. 

"15 täiesti pöörast aastat täis tuhandeid kontserte, sadu salvestusi, telesaateid. Oleme esinenud paljude Eesti artistidega koos, jaganud lava maailmakuulsate bändidega, soojendanud Metallicat ja Aerosmithi. Me oleme võitnud enamiku muusikaauhindu, mida üks bänd üldse võiks ihaldada, välja arvatud parim naislaulja," vaatas Padar üleeile kella üheksa paiku õhtul Facebooki postitatud kaheminutilises videoklipis The Suni ajale tagasi. "Aga elus kipub ikka nii olema, et iga hea asi saab lõpuks otsa. Nii on ka tulnud aeg The Sunil pillid kotti panna ja areenilt lahkuda," lausus ta reipalt. “Meil kõigil on omad mõtted, oma teised projektid, bändid. Samamoodi on minul olnud juba üle kümne aasta idee anda välja oma sooloalbum. Ja nüüd ma olengi peamiselt sellega tegelenud ja pannud põhirõhu sellele, et see varsti teieni tuua,“ sõnas Tanel tuleviku kohta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.09.2017
KUULA! Endine The Suni kitarrist Tarvo Valm ja tema särav projekt Pärl tegid kingituse peagi 100-aastasele Eestile
24.08.2017
BÄNDI AEG LÄBI! Milline on sinu lemmiklugu laiali minevalt ansamblilt Tanel Padar & The Sun?
17.08.2017
Tanel Padar: „Kartsin, et äkki olen kooliks liiga vana ega saa hakkama.“
15.06.2017
KUULA JA HÄÄLETA: kellest võiks saada The Suni mantlipärija?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee