Inimesed

BRITI TÄTOVEERIJA: kaeban Toivo Pildi plagiaadi eest kohtusse! (71)

Meisi Volt, 7. juuni 2017, 04:00
Foto: Toivo Freemanni pilt / Facebook

Kersti Kaljulaidi aktimaali autor vihastas välja välismaise tattoo-kunstniku.

Kunstnik Toivo Freeman Pildi hiljuti avaldatud kunstiteos alasti ja tätoveeritud Kersti Kaljulaidist pahandab Briti tätoveerijat, kelle sõnul on eestlane pannud pihta tema loomingu – nii foto kui ka kehamaalingud. Toivo valmistas taiese fotomontaaži abil ehk teisisõnu: otsis internetist välja võõrad fotod ja pookis presidendi pea tätoveeritud naiseihu külge. Nüüd ähvardab nördinud tätoveerija, kelle loomingut Toivo loata kasutas, eestlase kohtusse anda.

"Ma olen tegelikult päris pettunud, sest ma ei ole andnud enda teose kasutamiseks luba," räägib tätoveerija Glenn Cuzen, kelle tehtud fotot ja tätoveeringuid Toivo kasutas. Glenn on rahvusvaheliselt tuntud ja auhinnatud tattoo-kunstnik, ta on tegelnud sel alal 15 aastat ning ta peab Suurbritannias Readingis salongi Top Gun Tattoo. "Ma olen väga vihane ja sooviksin selle vastu midagi ette võtta. Ta varastas minult mu kunstiteose," on Glenn Toivo peale pahane.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20. oktoober 2019, 17:27
FOTO | Skandaalse kunstniku uue teose keskmes on Ruuben Kaalep
12. aprill 2019, 08:19
LOOMEVARGUS VÕI INSPIRATSIOON? Disainer Toivo Pilt: Dolce & Gabbana kevadkollektsioonis on üks ühele minu pealt maha tehtud tagi
7. jaanuar 2019, 09:29
Presidendist aktimaali teinud Toivo Pilt kiskus hertsoginna Meghani pesu väele
18. november 2018, 16:48
Skandaalne kunstnik avaldas presidendist taas pöörase kunstiteose, seekord kujutab ta Kaljulaidi robotitega seksimas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee