Inimesed

Kas Piret Järvisest saab Eero Reinu mantlipärija "Terevisioonis"? (24)

Maily Mau, 7. juuni 2017 04:00
MUUTUSED: Eero Reinu sügisel enam "Terevisiooni" saatejuhina ei jätka. Kas tema asemel näeme septembris punasel diivanil istumas Piret Järvist?Foto: Priit Simson / Ekspress Meedia

Ligi pool aastat eestlaste armastatud telesaates "Terevisioon" kätt proovinud Eero Reinu on otsustanud ETV hommikuprogrammi juhtimisega lõpparve teha. Eero ütleb, et tema tööleping tehtigi esialgu poole aasta peale: "Mul oli leping hooaja lõpuni ja nüüd oli mõtlemiskoht. Ja tuli pigem see otsus, et minna."

Eero Reinu asus tänavu aasta alguses, 9. jaanuaril, Urmas Vaino asemele juhtima "Terevisiooni" saadet koos Katrin Viirpaluga. Jaanuari alguses ütles verivärske saatejuht Õhtulehele, et otsesaate tegemine on raske, kuna puudub võimalus asju uuesti teha, kuid kinnitas eile, et see pole lahkumise põhjus. Armastatud saatejuht tunneb vaid rõõmu, et sai kogemuse võrra rikkamaks: "Eks alguses oli kindlasti keeruline. Aga ma arvan, et see on üks väga suur ja võimas kogemus."

Tulevikuplaane Eero veel teinud pole ning kavatseb nautida Eesti üürikest suve. "Praegu on plaan saada osa sellest vähesest päikesest ja soojadest suvekraadidest. Sügisel lähen uutele väljakutsetele vastu!"

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.10.2017
Eero Reinu pärast „Terevisiooni“: naudin rokkmuusiku tõelist elu
09.06.2017
LÕBUS VIDEO | Juhtub ikka! Henri Laumets ei suutnud "Terevisiooni" otse-eetris naeru tagasi hoida
09.06.2017
MINE TÖÖLE! "Terevisioon" otsib saatejuht-toimetajat
08.06.2017
Henri Laumets: "Võib-olla oleksime mina ja Liisu Lass selline tandem nagu praegu on Eero ja Katrin!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee