Tiina MälbergFoto: Teet Malsroos
Rainer Kerge 7. juuni 2017 04:00
"Loomulikult on "Ema" teinud mind väga õnnelikuks," rõõmustab filmis nimiosa mängiv Tiina Mälberg. Eelmisel nädalal sai ta Madridi filmifestivalil taas parima naispeaosatäitja auhinna. Režissöör Kadri Kõusaare "Ema" rändab mööda filmipidusid ja on teinud Mälbergist Eesti kultuurisaadiku maailmas. Ta on tutvustanud taiest muu hulgas USAs, Kanadas, Indias, Saksamaal, Venemaal. Pühapäeval sõitis Mälberg

"Loomulikult on "Ema" teinud mind väga õnnelikuks," rõõmustab filmis nimiosa mängiv Tiina Mälberg. Eelmisel nädalal sai ta Madridi filmifestivalil taas parima naispeaosatäitja auhinna. Režissöör Kadri Kõusaare "Ema" rändab mööda filmipidusid ja on teinud Mälbergist Eesti kultuurisaadiku maailmas. Ta on tutvustanud taiest muu hulgas USAs, Kanadas, Indias, Saksamaal, Venemaal. Pühapäeval sõitis Mälberg sama missiooniga Jaapanisse, kus on linastused Tokyos ja Kyotos.

Kui palju on näitlejal töös õnne vaja – et õigel hetkel tuleks õige pakkumine? Sageli on ju nii, et inimene teeb terve karjääri jooksul väga head tööd, püsib nagu sportlane kogu aeg esikümnes, aga purakat, mis poodiumile viib, ei tulegi. 

Inimese elus on õnnel üldse väga oluline koht ja mis puudutab näitlejatööd või ükskõik mis ametit – kui sa süvened ja keskendud ja teed oma tööd sihipäraselt, ei jää õnn tulemata. See, mida teie nimetate poodiumile tõusmiseks, saab tulla ainult siis, kui töösse on pidevalt panustatud. Peab olema kannatust õnnehetk ära oodata. 

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad