Uudistediktor Liisu Lass sai "Terevisiooni" juhtimist proovida Katrin Viirpalu puhkuse ajal.Foto: kuvatõmmis/ERR
Televeeb 6. juuni 2017 17:21
Täna jõudis avalikkuseni uudis, et ERR uus juht Erik Roose plaanib Rahvusringhäälingus läbi viia suuri muudatusi, muuhulgas vahetatakse välja ka mitmed saatejuhid ja uuendatakse saateid. 

Sealhulgas läbib muutuse ka “Terevisioon”, mis igal hommikul kümneid tuhandeid eestlasi äratab. Hommikusaatest lahkub alles jaanuaris tööpostile asunud Eero Reinu. 

"Mina selle hooajaga lõpetan. Need inimesed, kes seda hommikuprogrammi toodavad, on väga vahvad. Nad teevad väga palju ja väga rasket tööd," kiitis Reinu oma aega "Terevisiooni" meeskonnas Menule. 

ERRi meelelahutustoimetuse juhataja ja “Terevisiooni” endise juhi Urmas Vaino sõnul sai Eero hästi “Terevisiooni” juhtimise väljakutsega hakkama ning ta on väga tänulik, et ta toona telehooaja keskel saadet juhtima nõustus. 

Katrin Viirpalu jätkamine “Terevisiooni” saatejuhina on hetkel lahtine. 

“Terevisiooni” ootab ees stuudiokujunduse muudatus, kuid muudatused viiakse läbi ka saate juhtimises, kirjutab Postimees.

Lisaks lahkub "Pealtnägija" ridadest Piret Järvis, mistõttu on viidatud, et naine võib ehk liituda "Terevisiooniga" ja vahetades seega välja Eero Reinu.

Hea Õhtulehe lugeja, keda sooviksid sina näha “Terevisiooni” uute saatejuhtidena? Kas sooviksid saatejuhina näha noori ja värskeid telenägusid, või võiks hommikuseks äratajaks olla mõni tuttav nägu, näiteks Piret Järvis või praegune uudistediktor Liisu Lass, kes Katrin Viirpalu puhkuse ajal "Terevisiooni" juhtimist proovida sai?

Kuidas peaks sinu arvates muutuma “Terevisiooni” stuudiokujundus ja kontseptsioon? 

Jäta oma mõtted kommentaaridesse!