Elephants From Neptune - video singlile „Riot Disco“:
Toimetas Meisi Volt 5. juuni 2017 14:27
Eesti Muusikaauhindadel aasta ansambli ja aasta rockalbumi auhinna võitnud Elephants From Neptune’il ilmus muusikavideo albumi „Oh No“ neljandale singlile „Riot Disco“. 21. juunil on bänd erikülaline USA rokkbändi Foo Fighters‘i kontserdil Riias, Lucavsala saarel.

Vastvalminud videos on peaosas vendadest näitlejad Märt Pius ja Priit Pius. Video režissöör on Maria Reinup, kes lavastas video ka plaadi esiksinglile „Oh No“. „Maria ja tema tiim oskasid suurepäraselt Riot Disco loo mõtet ja atmosfääri tunnetada ning suutsid selle vormida paeluvaks videopildiks. Meil on eriti hea meel jagada kuuekuulise protsessi tulemust meie fännidega just enne suuremate suvekontsertide tulekut,“ sõnas Elephants From Neptune‘i trummar Jon Mikiver.

Juba ligi kahe nädala pärast esineb bänd Riias koos USA tunnustatud rokkbändiga Foo Fighters. “See on natukene sürreaalne, et see kontsert on juba kohe tulemas. Higistame pidevalt prooviruumis ja laval, et kõik detailid antud etteasteks paika saada,” sõnas Mikiver. “Eesmärk on lihtne – teha nii hea esitus, et Foo Fightersil ei jää midagi muud üle, kui meid oma tuurile kaasa võtta.”

Bändi kolmas ja kõige uuem album “Oh No” on pälvinud laia heakskiidu ning mängitud rohkem kui neljakümnes raadiojaamas üle Euroopa. “Riot Disco avab meie loomingu puhul teise külje – see on aeglasem, tumedam ja müstilisem,” lisas bändi kitarrist Markko “Linnu” Reinberg.

Elephants From Neptune - video singlile „Riot Disco“:Režissöör Maria Reinup

Elephants From Neptune‘i uusim album „Oh No“ on saadaval poodides, erinevates digikanalites ja bändi enda veebipoes www.311.ee.

Lähiajal toimuvad kontserdid:

16.06 – Oitme puhkeküla, Saaremaa

21.06 – Lucavsala, Riia (koos Foo Fightersi, Biffy Clyro ja The Kills’iga)

08.07 – Õllesummer, Tallinn

14.07 – American Beauty Car Show, Haapsalu

EFN sotsiaalmeedias siin.