Kokomo Collection esitles Talis romantilist suvekollektsiooniFoto: Meisi Volt
Toimetas Meisi Volt 5. juuni 2017 14:17
Tänavu Hõbenõelale nomineeritud disaineri Mari-Liis Saretoki brändi KOKOMO Collection uus kevad-suvine kollektsioon on jõudnud müüki! Sellega seoses tervitas moelooja sõpru laupäeval, 3. juunil, Kalamaja disainipoes TALI.Lisaks uuele kollektsioonile said moefännid omale soetada ka KOKOMO Collection varasemate kollektsioonide tooteid, millele kehtis magus allahindlus.KOKOMO Collection on seekord välja tulnud helgema, värvilisema ning naiselikuma kollektsiooniga kui varasemalt.

Kokomo Collection esitles Talis romantilist suvekollektsiooni Foto: Meisi Volt

Kollektsioon koosneb läbipaistvatest voodrita pitskleitidest, mis annavad kandjale vabaduse kleite ise basic-toodetega stiliseerida. Eesoleva suve armastatuim trend ehk  rüüžide ning satsidega viskoopluus lisab silmapaistvate mustritega tänavapildile värvi. Tie-dye tehnikas värvitud viskooskangast hõlmikpluusid viivad brändi tagasi algusaegadesse ning muidugi ei puudu värskest kollektsioonist juba armsaks saanud geomeetrilise mustriga litterkleidid, -seelikud ja -pluusid suvistes pastelsetes toonides.

KOKOMO Collection on naiste vabaaja- ja ülerõivastebränd, mille tooteid on võimalik soetada KOKOMO showroomist aadressil Veerenni 24C/II korrus (avatud igal tööpäeval kl 12-18).

Vaata galeriid!