Inimesed

MIS SAAB EDASI? Surfilaager sel aastal ei toimu (8)

Õhtuleht.ee, 3. juuni 2017, 10:55
TEELE VIIRA, surfilaagerFoto: Mari Luud
13.-16. Juulile planeeritud elustiilifestival Surfilaager võtab sel aastal pausi ning tuleb fännidele juurde tagasi 2018. aastal, mil festival tähistab 20. juubelit.

Korraldajad on võtnud vastu otsuse jätta sel suvel üritus vahele ning keskenduda festivali formaadiuuendustele. Juba tehtud ettevalmistuste ja kokkulepetega plaanitakse jätkata järgmisel aastal, mil on korraldamisel 20. juubeliaastale vääriline Surfilaager.

Samal teemal

Korraldajad vabandavad koostööpartnerite ja Surfilaagri sõprade ees ning loodavad, et järgmisel aastal on võimalus tähistada juba suurejoonelisemalt ning mitmekülgsema programmiga.

Kõigile Piletilevist ja Piletimasinast ostetud piletite omanikele kantakse mõlema teenusepakkuja poolt raha täies ulatuses tagasi hiljemalt 11. juuniks.

Surfilaager on 1998. aastal alguse saanud Eesti Purjelaualiidu algatatud elustiilifestival, mille eesmärk on populariseerida surfisporti ja toetada Eesti andekaid võistlussurfareid. Üritusel saab õppida purjelaua-, lohe- ning aerulauasõitu, võtta osa võistlustest ning nautida looduskeskset elustiili heas seltskonnas ulatusliku meelelahutusprogrammiga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee