Inimesed

"Grease’i" täht Olivia Newton-John võitleb jälle vähiga (1)

Triin Tael, 3. juuni 2017 04:00
SANDY JA DANNY: Olivia ja John Travolta tegid «Grease’is» unustamatud rollid. Foto: Vida Press

Kui Olivia Newton-John hiljuti lähiaja kontserdid ära jättis, levisid kuuldused, et omaaegses menufilmis “Grease” hirvejalgselt kepsutanud kaunitar piinleb ishiase käes. Nüüd aga tunnistas 68aastane staar: rinnavähk, millega ta 25 aastat tagasi maadles, on tagasi ning ajanud siirded selga.

Ajakiri New Idea väitis hiljuti, et Newton-Johni on voodisse aheldanud ishiaseks kutsutav krooniline  nimme-ristluupiirkonna ja istmikunärvide haigus, mille põhjus on tavaliselt selgroo lülivaheketta nihe. “Hirmus on näha, kuidas Olivia ei suuda valude tõttu kõndida ega voodistki välja tulla,” pajatas Newton-Johni lähikondlane. “Oleme väga mures.” Staar elavat kontsertide ärajätmist tõsiselt üle, sest ta on tuntud oma üliprofessionaalse hoiaku poolest.

Kuid sel teisipäeval tunnistas armastatud artist sotsiaalmeedias, et tal on taas kord käsil võitlus vähiga. “Seljavalu, mille tõttu Olivia oli algselt sunnitud oma kontserditurnee esimese poole ära jätma, osutus rinnavähiks, mille siirded on ristluus,” vahendab Daily Mail. “Lisaks loodusraviteraapiatele läbib Olivia lühikese footonkiiritusravi ning on kindel, et naaseb aasta lõpul lavale tervemana kui iial varem.”

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.04.2019
John Travolta hittfilm „Grease“ saab eelloo
03.12.2017
Vähiga võitlev Olivia Newton-John ei piinle enam valudes
01.06.2017
Olivia Newton-Johni tütar: "Ta saab vähist kanepiõli abil jagu!"
31.05.2017
Šokk: “Grease’i” tähe Olivia Newton-Johni vähktõbi on tagasi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee