Inimesed

EVELIN ILVES: müün oma kleite, sest riided tahavad, et neid kantaks (1)

Maily Mau, 2. juuni 2017, 04:00
KLEIT, MIDA KANDIS ESILEEDINA: Seda mummulist kleiti kandis Evelin esimest korda 2013. aastal Ameerika visiidil. Ta tõmbas selle taas selga 2014. aasta aprillis, kui võttis koos president Toomas Hendrik Ilvesega Kadriorus vastu Taani kroonprintsessi Mary. Suurel pildil modell, väiksel pildil Evelin.Foto: Stanislav Moškov

Evelin Ilves paneb täna oma kleidid, mida ta on kandnud nii esileedi kui ka jutusaate "Evelin" juhina, müüki. Endise presidendiproua sõnul seostub tal nende kõigiga mõni eriline mälestus. "Seal on üks Pohjonheimo moemajas õmmeldud kleit, mis on käinud lausa kolmel riigivisiidil," toob ta näite.

"Mul on olnud pikk periood elus, kus on lihtsalt läinud väga palju riideid vaja. Kui sa oled pidevalt pildis, siis ei saa ju päevast päeva sama kleiti kanda," seletab Evelin (49), kuidas tal nii rikkalik kleidigarderoob on kogunenud.

"Nüüd aga tunnen, et ei vaja neid enam, ent neisse on nii palju head energiat pandud ning kleidid ju tahavad, et neid kantaks, mitte kapis istuda, sestap otsustasin neile uue võimaluse anda."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

1. juuni 2017, 11:12
TOHOH! Evelin Ilves müüb oma kleite: „Ma tunnen, et ei vaja neid enam, ent neisse on nii palju head energiat pandud.“
31. mai 2017, 12:28
Evelin Ilves: "Tundsin, et vajan kõige enam just pausi ja restarti."
30. mai 2017, 20:29
GALERII | Tallinna Lastehaigla Toetusfondi patroon Evelin Ilves andis sponsoritele üle tänukirjad
29. mai 2017, 21:03
TV3 VIDEO | Uus mekimagnet? Evelin Ilves hakkab Hiiumaal restorani pidama

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee