Inimesed

LENNA KUURMAA: unistasin juba väikese tüdrukuna moekunstniku tööst – nüüd saingi seda proovida! (43)

Meisi Volt, 2. juuni 2017 04:00
TUNNEB MOEKUNSTI: "Õpin Räpina aianduskoolis tekstiilkäsitööd. Esimene õppeaasta on lõppemas, ja olen praegu selles valdkonnas, et kuidas kavandada riideid ja luua kollektsiooni," kirjeldab Lenna.Foto: Jörgen Norkroos

"Inspiratsiooniks oli mulle suvi," ütleb lauljanna Lenna Kuurmaa, kes lõi koostöös rõivabrändiga Tallinn Dolls oma esimese moekollektsiooni, mis jõuab täna avalikkuse ette. Lenna disainitud rõivaid iseloomustavad moodsad lõiked, suviselt kerged kangad, läbiv päikesekollane värv ning rahvuslikkust ja hõimutunnetust rõhutavad mustrid.

"Kollektsioon on kooslus moodsast ja maalähedasest, etno- ja hipilikust stiilist. Eelistan boheemlaslikku stiili ning lihtsust ja mugavust, aga samas mulle meeldib end mõne esemega pidulikuks teha. Selles kollektsioonis peaksid kõik need küljed esindatud olema," räägib Lenna, et disainis sellised asjad, mida saab omavahel sobitada.

"Lisasin mõnele esemele paljad õlanukid, see on praegu väga moekas ja samas ilus, naiselik," räägib lauljanna, kes töötas õlanukkide paljastamiseks koos Tallinn Dollsiga välja lausa uue lõike. "Ülejäänud rõivad on suhteliselt klassikalised. On laiad ja mõnusalt õhulised, liikuvad püksid, mis jätavad kohati seeliku mulje." Lenna tõdeb, et ei kanna vabal ajal eriti kleite ja seelikuid ja soovis seetõttu kollektsiooni kindlasti pükse.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.07.2017
GALERII | Võluv Ines esitleb Eesti vabariigi sünnipäevaks pühendatud kollektsiooni
16.06.2017
KAADRITAGUNE VIDEO | Genka hakkas tütrega modelliks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee