Inimesed

Kristiina Ehin ja Silver Sepp: "Teineteise mõistmisel on kulla kaal." (42)

Kristel Rõss, 1. juuni 2017, 04:00
VANEMATE SÜLES ON KINDLAIM: Väike Luike tegi sündides kummalisi luigehääli. Praegu teeb ta esimesi samme, aga issi ja emme süles on ikka kõige kindlam.Foto: Aldo Luud

Ligi seitsme aasta eest seisis haldjalikult kaunis luuletaja Kristiina Ehin Ventspilsi sadamas, lillesülem käes, sest oli võitnud rahvusvahelise kirjandusauhinna. Üle mere purjetas talle kosja muusik Silver Sepp, seltsiks rahvalaulikutest, jutuvestjatest ja piltnikest koosnev meeskond. "See pole suuri soolalaeva, see on kange kosjalaeva," kostusid üle vee laulusõnad.

Kui Silver astus kaldale, käes Hiiumaa kosjapross, oli Kristiina jahmatusest keeletu. "Mulle oli lätlaste vahendusel saadetud sõna, et pean olema rannas kindlal kellaajal, kohvrid pakitud. Et saan jahiga kodumaale ega pea bussiga loksutama," meenutab ta muheldes.

"Ega ma väga kindel olnud, kas Kristiina jah-sõna ütleb, tunnistab Silver, kes oli uhke kosjameeskonnaga juba kaks päeva teel olnud. "Mulle see meeldibki, et ta on selline mees, kes julgeb riskida," tähendab naine seepeale. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20. märts 2018, 10:20
VAATA | Silver Sepp avaldas hingelt vabadele eneseotsijatele pühendatud muusikavideo
28. juuni 2017, 04:00
"Lugemiseks tuleb lihtsalt aega võtta!"
27. juuni 2017, 15:47
GALERII | Kristiina Ehin pidas Toomemäel lugemispiknikku: "Lugemiseks tuleb üha rohkem lihtsalt aega võtta!"
27. aprill 2017, 07:00
MÄLUMÄNG | Mida tead Kristiina Ehinist, kes käis kirjandusministri vastuvõtul?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee