Müstika

PEEGLIKE, PEEGLIKE SEINA PEAL: Marilyn Kerro räägib peeglite mõjust (43)

Toimetas Kristin Aasma, 30. mai 2017, 23:23
Marilyn KerroFoto: Robin Roots
Nõiatar Marilyn Kerro hoiatab maagiasse uskujaid peegli halbade mõjude eest.

Teadjanaine räägib oma blogis, et peeglil on võime koguda negatiivset energiat ning kui peegli omanik vaatab sellesse vähemalt korra päevas, tuleks tal järgida teatud reegleid, et mitte langeda peegli mõju alla.

Samal teemal

Peegel ei ole üksnes peegeldaja enda peegeldus, vaid ka nende oma, kes tal külas käivad, räägib nõianeiu. Eriti ettevaatlikult tuleks suhtuda aga vanadesse peeglitesse. Et peeglisse suletud hingest vabaneda, aitab siis ainult peegli purustamine.

Kui peegel on aga katki, on parem sinna mitte vaadata. Rahvasuu ütleb, et peegli purunemine toob seitse aastat õnnetut armastust. Marilyn Kerro soovitab mitte paanikasse sattuda ja annab nõu, kuidas sel puhul toimida.

Need, kes usuvad peegli maagiasse, saavad täpsemalt lugeda Marilyn Kerro blogist.

43 KOMMENTAARI

o
oraakel 31. mai 2017, 13:38
Räägitakse, et kui täiskuu ööl kassikorjuse- ja veeämbriga teeristi minna ning kolm korda enda peegelpilti ämbrist vaadata, siis pidavat öösel unes nägema, kes järgmistel valimistel valitsusse pääseb.
o
oh õudust 31. mai 2017, 11:39
see kerro on ikka tõesti väga haige. Ja on näha, et haigus süveneb kiiresti. No nii lo...lli juttu tänapäeval ajada, peab ikka päris sassis olema. Mik...
(loe edasi)
Loe kõiki (43)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee