Inimesed

Superstaarisaate Jana Liisa läheb Ameerikasse seiklema (1)

Merilyn Närep, 31. mai 2017 04:00
SEIKLUS: Saatest «Eesti otsib superstaari» tuntuks saanud Jana Liisa Johannson paneb oma Facebooki konto kinni, sest kavatseb täielikult raamatute müümisele pühenduda. Foto: Laura Oks
Superstaarisaatest tuntud Jana Liisa Johannson (19) lendas eile terveks suveks Ameerikasse, kus hakkab Alabamas raamatuid müüma. "Otsustasin, et miks ka mitte, elu niikuinii seisab siin Eestis. Oleks vaja natuke vaheldust!"

SEIKLUS: Saatest «Eesti otsib superstaari» tuntuks saanud Jana Liisa Johannson paneb oma Facebooki konto kinni, sest kavatseb täielikult raamatute müümisele pühenduda. Foto: Laura Oks

Idee sai Jana Liisa tuttavalt. "Endine klassivend ütles, et ta läheb ja siis kutsuti mind ka Southwesterni kontorisse kuulama, et millega tegu."

Samal teemal

Southwestern Advantage, mille kaudu Janal see võimalus tekkis, on üks Baltimaade edukamaid tudengiorganisatsioone, kus on saanud rahvusvahelise elu- ja töökogemuse üle 2000 Eesti tudengi.

"Meil oli üsna ulatuslik koolitus. Inimesed, kes eelnevatel aastatel on käinud, õpetavad ja jagavad nippe. Meil on muidugi ka müügitekst, mida oleme väga palju harjutanud," seletas Jana Liina, kuidas ta minekuks valmistus.

Eestis on ülikooliajal USAs raamatuid müümas käinud hilisemaid tunnustatud arste, advokaate, investoreid, õpetajaid, lauljaid, teadlasi. "Kes on kunagi mõelnud minemise peale, siis julgustan ja soovitan väga, sest elus tuleb võtta ette selliseid suuri seiklusi!"

Jana kirjutas ka Facebooki postituse, milles mainib, et paneb konto kinni, et end täielikult raamatute müümisele pühenduda. Tagasi tuleb ta 9. septembril.

Samal teemal

18.08.2017
KUULA JA MEENUTA | Millised on meeldejäävaimad esitused superstaarisaate ajaloost?
16.08.2017
ÕHTULEHE VIDEO | „Eesti otsib superstaari“ tuleb taas! Esimene võitja Birgit: võidupäeval oli palju närveerimist ja pinget
20.06.2016
LAULJATARIST TUDENGIKS: Jana Liisa Johannson õpib juristiks, Gertu Pabbo muusika- ja videospetsiks
19.06.2016
Jana Liisa Johannson läheb õigusteadust õppima: mulle on alati meeldinud inimestega vaielda ja oma argumente kaitsta